InsERT S.A.

InsERT Sp. z o.o. zdobył tytuł Microsoft Gold Certified Partner for Software Products

Wrocław, 19 marca 2001 roku -- Mamy przyjemność poinformować, że 16 marca 2001 r. InsERT Sp. z o.o. - wiodący producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw otrzymał tytuł Gold Certified Partner for Software Products. Dla Insertu jest to kolejny etap w doskonaleniu swoich aplikacji w ramach programu Microsoft Certified Partners.

Microsoft Gold Certified Partner for Software Products to tytuł nadawany firmom, które tworzą oprogramowanie oparte na technologiach Microsoft. InsERT, mający już ugruntowaną pozycję na rynku oprogramowania oraz posiadający w swojej ofercie wysokiej jakości systemy, nieustannie dąży do tego, by dostosowywać swoje technologie do najnowszych trendów panujących w Microsoft oraz tworzyć wydajne i nowoczesne produkty.

"Cieszymy się, że InsERT otrzymał tytuł Microsoft Gold Certified Partner for Software Products" - powiedział prezes Jarosław Szawlis - "dzięki niemu nasi klienci mogą być pewni, że korzystają z funkcjonalnych i niezawodnych systemów".

Otrzymany przez InsERT tytuł powinien być teraz dla użytkowników znakiem niezawodności systemów przygotowanych za pomocą profesjonalnych narzędzi.

Rosa Garcia, dyrektor Partners Program Group w Microsoft podkreśla: "Biorąc pod uwagę bogatą ofertę rynku oprogramowania, użytkownik musi wiedzieć, że dokonuje wyboru systemu posiadającego odpowiednie gwarancje. Wśród wielu propozycji nie tak łatwo jest jednak wskazać firmę, która dba o to, by jej produkt był poddany gruntownym testom. Wyjątkiem jest firma InsERT, która, otrzymując Gold Certified Partner for Software Products, udowodniła, że posiada oprogramowania wydajne i godne zaufania. Jesteśmy zadowoleni, że Microsoft mógł nadać Insertowi tak prestiżowy tytuł".

Warto podkreślić, że uzyskany tytuł InsERT zawdzięcza m.in. certyfikacji Analityka - systemu do wspomagania decyzji. Analityk wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia programistyczne związane z hurtowniami danych. Są one przeznaczone do sprawnego przedstawiania użytkownikowi różnego rodzaju analiz danych zgromadzonych w popularnych systemach Insertu (Subiekt i Rewizor).


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »