InsERT S.A.

Informacje prasowe

zarezerwuj.pl – nowy system rezerwacji dla każdej branży od InsERT

08.02.2021

InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, udostępnia zarezerwuj.pl – nową aplikację do zarządzania rezerwacjami, rejestracjami i wizytami, w wersjach dla różnych branż. System obsługuje rezerwacje internetowe, telefoniczne, a także złożone na miejscu.

Czytaj dalej »

Nowy system rezerwacji dla branży medycznej

08.02.2021
InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, udostępnia zarezerwuj.pl – nową aplikację do zarządzania rejestracjami i wizytami dla podmiotów z branży medycznej. System obsługuje rezerwacje internetowe, telefoniczne, a także złożone na miejscu.

Czytaj dalej »

Kaczmarski Inkasso i InsERT pomagają firmom zachować płynność finansową

29.01.2021

Koronawirus zmobilizował małe i średnie przedsiębiorstwa do korzystania z usług dostępnych online. Poszukują one szybkich i prostych rozwiązań, także w zakresie odzyskiwania należności od kontrahentów. Od stycznia usługa windykacyjna Kaczmarski Inkasso jest dostępna bezpośrednio w systemach InsERT. Otwiera nowe możliwości setkom tysięcy firm, które wykorzystują te popularne programy w działalności biznesowej.

Czytaj dalej »

Agrobiznes też przenosi się do internetu

04.05.2020

Handel online na rynku rolnym? To możliwe i coraz bardziej skuteczne. Dzięki nowej internetowej platformie Agralan dostawcy i kupujący produkty rolne otrzymują niedostępne dotąd narzędzia do handlu na rynku rolnym w wersji online, także w bezpłatnym pakiecie. Twórcą platformy jest InsERT – lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm.

Czytaj dalej »

Archiwalne informacje prasowe

Pokaż archiwalne informacje

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »