InsERT S.A.

Informacja prasowa po spotkaniu dystrybutorów 7 grudnia 2001 r.

Wrocław, 11 grudnia 2001 roku -- 7 grudnia 2001 we Wrocławiu odbyło się spotkanie dystrybutorów firmy InsERT Sp. z o.o., wiodącego producenta oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Na spotkaniu przedstawiono plany Insertu na rozpoczynający się właśnie sezon oraz nowe programy firmy. Najważniejsze z nich to:

  • mikroSubiekt - uproszczony system sprzedaży, przeznaczony dla małych przedsiębiorstw handlowo-usługowych, których działalność nie wymaga oprogramowania zarządzającego magazynami. System umożliwia m.in. obsługę kartotek towarów, usług i kontrahentów oraz dokumentów sprzedaży (faktura VAT, paragon, korekta) i pozwala na proste rozliczanie należności, sporządzanie podstawowych zestawień i na fiskalizację dokumentów. Ten łatwy i intuicyjny program dostępny jest w dwóch wersjach - dla DOS i dla Windows. Sprzedaż wersji dosowej programu rozpocznie się 12 grudnia, a wersji dla Windows - w styczniu 2002 r.
  • Rewizor 3 - kolejna już wersja popularnego systemu finansowo-księgowego dla DOS, uwzględniająca wymogi obowiązującej od 2002 r. znowelizowanej ustawy o rachunkowości. Sprzedaż programu rozpoczyna się jeszcze w grudniu, a jego cena wynosi 1000 zł + VAT w wersji podstawowej i 600 zł + VAT w wersji upgrade. Licencja programu przeznaczona jest na trzy stanowiska.
  • Przelewy 2 - nowe wersja programu do drukowania poleceń przelewu zgodnie z obowiązującymi wzorami, w tym również (nowość!) przelewów ZUS. Program świetnie sprawdza się jako system samodzielny, ale może również współpracować razem z systemami Insertu: Subiektem, Gratyfikantem, Rachmistrzem, Rewizorem, Rejestrantem. Cena pełnej wersji programu to 100 zł + VAT, cena upgrade'u dla użytkowników poprzedniej wersji - 28,69 zł + VAT
  • Skarbnik 2 - Twój budżet domowy i Skarbnik CE - kieszonkowy doradca finansowy, czyli system wspomagający zarządzanie domowymi finansami i jego "mała" wersja przeznaczona na komputery Pocket PC. Skarbnik 2 kosztuje 80 zł + VAT, Skarbnik CE 50 zł + VAT, zaś pakiet zawierający oba te programy - 100 zł + VAT.

Podczas spotkania przedstawiono również plany Insertu na najbliższy sezon oraz założenia nowej kampanii marketingowej.

Spotkanie zakończyło uroczyste przyznanie tytułów i wręczenie dyplomów Autoryzowanych Partnerów firmy InsERT. Otrzymało je 11 firm z całego kraju: Advisor (Poznań), Aga-Soft 2 (Lublin), Alma-Pro (Gdańsk), Elkomed-Impeesa (Szczecin), Etos (Olsztyn), Gobit (Gorzów Wielkopolski), InsERT2 (Wrocław), MM Elektronik (Sosnowiec), Perspekt (Bielsko-Biała), Sirius Systems (Łódź) i SoftMAR (Lublin). W spotkaniu uczestniczyło ponad 200 osób.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »