InsERT S.A.

InsERT na targach Komputer Expo 2002

Wrocław, 18 stycznia 2002 roku -- Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych targach Komputer EXPO w Warszawie. Jak co roku, zaprezentujemy na nich nasze najnowsze produkty. Wśród nich należy wymienić prawdziwy przebój ostatnich tygodni, jakim jest Rewizor 3 - system finansowo-księgowy i środki trwałe. Program zawiera m.in. zmiany wynikające z nowelizacji Ustawy o rachunkowości (2002 r.).

Do nowości zaliczyć należy również uproszczone systemy sprzedaży mikroSUBIEKT i mikroSUBIEKT dla Windows. Programy te kontynuują tradycję znanych systemów do obsługi sprzedaży: Subiekta 4 MEGA i Subiekta dla Windows. Oba mikroSUBIEKTY dedykowane są głównie małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny. Ponieważ programy są łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkownika, mogą z nich korzystać zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy programów komputerowych. Do najważniejszych cech mikroSUBIEKTÓW należą:

 • obsługa dokumentów sprzedaży: faktur VAT, paragonów, faktur korygujących,
 • uproszczona obsługa ewidencji dokumentów nierozliczonych,
 • obsługa kartotek: towarów, usług i kontrahentów,
 • możliwość fiskalizacji dokumentów sprzedaży na drukarkach fiskalnych (współpraca z wieloma modelami drukarek),
 • wiele podstawowych zestawień takich, jak: bilans, sprzedaż wg asortymentu, sprzedaż w okresie itd.,
 • możliwość przeprowadzenia eksportu danych w formacie EDI++ do wykorzystania przez systemy księgowe firmy InsERT.

Dla użytkowników indywidualnych przygotowaliśmy kolejną wersję systemu do prowadzenia budżetu domowego: Skarbnik 2 - Twój budżet domowy. Skarbnik 2, tak jak i jego poprzednik, współpracuje ze Skarbnikiem CE, programem przeznaczonym na komputery typu Pocket PC, który jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do Grand Prix Komputer Expo 2002 w kategorii "Produkty dla użytkowników indywidualnych".

Skarbnik CE jest wygodnym, podręcznym notatnikiem, w którym użytkownik na bieżąco może zapisywać wszystkie transakcje, gdy nie ma dostępu do komputera stacjonarnego, np. podczas zakupów w hipermarkecie, w trakcie służbowych wyjazdów lub na wakacjach. W każdej chwili może również przeprowadzić kontrolę swoich finansów.

Program został wyposażony m.in. w następujące funkcje:

 • dodanie wpłaty, wypłaty oraz transferu,
 • wprowadzenie danych kontrahenta, poprawianie ich i usuwanie,
 • dodawanie nowej kategorii,
 • przeglądanie stanu kont,
 • przeglądanie limitów,
 • przeglądanie alarmów.

Nasze stoisko oznaczone numerem 8.04 znajdować się będzie w Sali Starzyńskiego. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do jego odwiedzenia - będą tam Państwo mogli spotkać się z naszymi przedstawicielami, m.in. menedżerami nowych programów.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »