InsERT S.A.

Współpraca InsERT i C.H. BECK

Wrocław, 8 lutego 2002 roku -- Wydawnictwo C.H. Beck oraz wiodący producent oprogramowania dla małych i średnich firm, InsERT Sp. z o.o. rozpoczęły prace nad przygotowaniem wspólnego produktu. Będzie to płyta CD dołączona do wydawanego przez C.H. Beck w serii Beck Info Biznes poradnika wymiennokartkowego "Płace. Sprawne wynagradzanie". Płyta zostanie przygotowana przez programistów z Insertu i zawierać będzie aktualne informacje i akty prawne z dziedziny prawa pracy i wynagrodzeń, obowiązujące wskaźniki i wzory dokumentów, wskazówki i porady a także narzędzia ułatwiające pracę działów personalnych - kalkulatory stawek, urlopów etc.

"Cztery lata współpracy Insertu i Wydawnictwa C.H. Beck to okres, który obie nasze firmy wykorzystały do przygotowania wielu ciekawych, często nowatorskich propozycji dla kadrowych, księgowych i menedżerów. Obecnie promowana publikacja łączy w sobie doświadczenia Becka na polu prawa i gospodarki oraz niepowtarzalny styl elektronicznych prezentacji przygotowywanych przez InsERT" - powiedział Tomasz Sokołowski, dyrektor ds. finansów i marketingu w firmie InsERT.

"To właśnie synergia działań firm będących liderami na swoich rynkach daje gwarancję stworzenia produktów najwyższej jakości, po które klienci sięgną bez względu na dekoniunkturę" - dodaje Tomasz Sokołowski.


Wydawnictwo C.H. Beck , jedno z najstarszych i największych wydawnictw niemieckich, istnieje na rynku polskim od 1993 roku, wydając fachową literaturę z zakresu prawa, podatków i ekonomii. W swojej ofercie ma około 300 tytułów książkowych, sześć czasopism oraz pozycje na CD-ROM zawierające orzecznictwo, teksty aktów prawnych, przepisy podatkowe i celne, podzielone na przejrzyste i logiczne serie, których dziś jest już ponad dwadzieścia.

W 1997 roku w Wydawnictwie powstał nowy dział Beck Info Biznes - zajmujący się praktycznymi publikacjami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, zarządzania firmą, podatków, ceł. Książki wydawane w serii Beck Info Biznes są skierowane do szerokiej rzeszy praktyków - nie tylko prawników i w przystępny sposób informują jak radzić sobie w codziennych i nieuniknionych kontaktach z prawem.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »