InsERT S.A.

InsERT otwiera Centrum Szkoleniowe dla dystrybutorów

Wrocław, 19 marca 2002 roku -- Wrocławski producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, InsERT Sp. z o.o., otworzył nowe Centrum Szkoleniowe dla swoich dystrybutorów. Centrum znajduje się we Wrocławiu, w biurowcu w pobliżu nowo wybudowanej siedziby Insertu. Znajduje się w nim nowoczesna sala szkoleniowa, wyposażona w sieć stanowisk komputerowych oraz system do prezentacji multimedialnych.

Oferta szkoleniowa Insertu obejmuje zajęcia związane z obsługą i serwisem wszystkich programów firmy: Subiekta 4 MEGA, Rachmistrza 3, Rewizora 3, Gratyfikanta 2, Fabrykanta oraz Subiekta, Rachmistrza i Rewizora dla Windows. Szkolenia odbywają się regularnie, mniej więcej raz w miesiącu, i trwają od jednego do kilku dni. Dystrybutorzy uczestniczący w szkoleniach mogą - po zdaniu specjalnego egzaminu - otrzymać tytuły Dyplomowanych Serwisantów firmy InsERT . Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi aktualnej działalności szkoleniowej Insertu można się zapoznać w serwisie WWW przedsiębiorstwa pod adresem https://www.insert.com.pl/aktualnosci/szkolenia/.

"Nowo otwarte centrum znacznie zwiększa nasze możliwości świadczenia profesjonalnych usług szkoleniowych i bardzo się z tego cieszę" - powiedział Paweł Garbicz, szef działu szkoleń Insertu. "Zainteresowanie naszych partnerów szkoleniami stale wzrasta i jestem przekonany, że dzięki temu użytkownikom naszych programów z całej Polski coraz łatwiej jest uzyskać fachową poradę i pomoc u naszego serwisanta lub dystrybutora w swoim regionie."


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »