InsERT S.A.

Program mikroSUBIEKT pierwszy w Polsce otrzymuje certyfikat Designed for Microsoft Windows XP

Program mikroSUBIEKT dla Windows firmy InsERT Sp. z o.o. wyróżniony certyfikatem zgodności z systemem Windows XP, potwierdzającym jego wysoką jakość.

Warszawa, 22 marca 2002 roku -- Firmy Microsoft oraz InsERT Sp. z o.o. poinformowały o wyróżnieniu programu mikroSUBIEKT dla Windows firmy InsERT Sp. z o.o. tytułem Designed for Windows XP. Certyfikat Microsoft potwierdza wysoką jakość mikroSUBIEKTA, który jest pierwszą aplikacją w Polsce, spełniającą surowe kryteria w tym zakresie.

Designed for Windows XP

"Tworząc mikroSUBIEKTA dla Windows mieliśmy na względzie rosnącą popularność systemu Microsoft Windows XP i projektowaliśmy go od razu z uwzględnieniem zaostrzonych rygorów technicznych dotyczących jakości samego oprogramowania, jego instalacji i współgrania z systemem operacyjnym" - powiedział Jarosław Szawlis, prezes zarządu firmy InsERT Sp. z o.o. "Mogę teraz śmiało powiedzieć, że mikroSUBIEKT dla Windows przeszedł pomyślnie tę próbę, co świadczy o jego nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu najnowszych zasad projektowania i programowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy tworzyć systemy wygodne, przyjazne dla użytkownika i jednocześnie doskonale komponujące się z otaczającym je systemem operacyjnym" - dodał Jarosław Szawlis.

"Cieszymy się, że firma InsERT, jako pierwsza w naszym kraju pokazała, iż polscy programiści tworzą oprogramowanie spełniające najwyższe światowe standardy jakości" - powiedział Tomasz Bochenek, dyrektor generalny polskiego oddziału firmy Microsoft. "Firma Microsoft w pełni współpracuje z programistami w Polsce. Staramy się, aby ta współpraca odbywała się na zasadzie partnerskich i przyjacielskich kontaktów biznesowych" - dodał Tomasz Bochenek.

Program mikroSUBIEKT dla Windows to prosty system obsługi sprzedaży przeznaczony dla małych firm handlowo-usługowych, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny. Ponieważ program jest niezwykle przyjazny dla użytkownika, mogą z niego korzystać zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy programów komputerowych. Do głównych funkcji mikroSUBIEKTA dla Windows należą: obsługa dokumentów sprzedaży (faktur, paragonów i korekt), kartotek kontrahentów, towarów i usług, możliwość generowania zestawień oraz fiskalizacji dokumentów. Program działa w oparciu o serwer bazy danych Microsoft SQL Server 2000.

mikroSUBIEKT dla Windows to pierwszy i jak dotąd jedyny system w Polsce, który otrzymał tytuł Designed for Microsoft Windows XP. Tytuł ten daje użytkownikom gwarancję, że program stabilnie współpracuje z systemem Microsoft Windows XP.

System Microsoft Windows XP został w Polsce bardzo dobrze przyjęty przez użytkowników i partnerów Microsoft. Już od pierwszych dni sprzedaży polskiej wersji systemu można zauważyć rosnący popyt na ten produkt. W pierwszym miesiącu dostępności systemu w detalicznym kanale sprzedaży, użytkownicy kupili więcej licencji Microsoft Windows XP niż Microsoft Windows Millennium Edition od początku wprowadzenia tego produktu na polski rynek - we wrześniu 2000 r. System Microsoft Windows XP zyskuje również pozytywne opinie specjalistów w branży IT, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »