InsERT S.A.

Dni Zarządzania Kapitałem Ludzkim 2002

InsERT Sp. z o.o. prezentuje system kadrowo-płacowy Gratyfikant 2

Wrocław, 27 marca 2002 roku -- Z przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych Dniach Zarządzania Kapitałem Ludzkim, odbywających się 18 i 19 kwietnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Impreza ta stanowić ma platformę wymiany informacji między kadrą zarządzającą a dostawcami produktów i usług przydatnych z zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Podczas DZKL zaprezentujemy Gratyfikanta 2 - program, będący niezawodnym narzędziem pomocnym w zarządzaniu działem kadr w wielu przedsiębiorstwach. Gratyfikant posiada również funkcje wspomagające dział płac. Może być wykorzystywany w firmach, które samodzielnie sporządzają różnego rodzaju zapisy ewidencyjne oraz płacowe, jak i w jednostkach zajmujących się obsługą wielu podmiotów. System z łatwością przystosowuje się do zmieniających się przepisów prawnych oraz do wymagań pracodawców. Jest prosty w obsłudze, dlatego mogą z niego korzystać nawet początkujący użytkownicy komputerów.

Gratyfikant 2 współpracuje z innymi systemami firmy InsERT: Rewizorem 3, Rachmistrzem 3 oraz Fabrykantem. Gratyfikant 2 współdziała również z programem Płatnik ZUS, a także z rejestratorami czasu pracy (RCP).

Nasze stoisko oznaczone symbolem E.9 znajdować się będzie w Sali Marmurowej. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do jego odwiedzenia - będą tam Państwo mogli spotkać się z naszymi przedstawicielami, m.in. menedżerami programu Gratyfikant 2.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »