InsERT S.A.

InsERT na Targach Infosystem 2002

Wrocław, 8 kwietnia 2002 roku -- Z przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas na tegorocznych targach Infosystem, odbywających się w Poznaniu w dniach 23-26 kwietnia. Zaprezentujemy na nich naszą kompleksową ofertę, w tym oczywiście przede wszystkim nasze najnowsze produkty i osiągnięcia.

Wśród najważniejszych nowości wymienić należy przede wszystkim poniższe:

  • Rozbudowa pakietu programów dla Windows o możliwość współpracy z systemem informacji prawnej Podatnik. Program ten, stworzony przez firmę 2p.pl, to zbiór informacji prawno-podatkowych (zaktualizowanych i ujednoliconych aktów prawnych z orzecznictwem, poradników, wzorów dokumentów i formularzy). Dostęp do informacji dotyczących wybranego zagadnienia uzyskać można bezpośrednio z menu pomocy Rachmistrza, Rewizora czy Subiekta dla Windows. Oprogramowanie Insertu to jedyne systemy w Polsce, które będą współpracować z Podatnikiem.
  • Pakiety wraz z systemem Podatnik sprzedawane będą w całej sieci dystrybutorów Insertu, liczącej obecnie ponad 800 firm z całego kraju.
  • Przyznanie programowi mikroSUBIEKT dla Windows - jako pierwszej aplikacji w Polsce! - certyfikatu Designed for Windows XP. Certyfikat ten jest gwarancją, że uproszczony system sprzedaży mikroSUBIEKT dla Windows działa stabilnie pod najnowszym systemem operacyjnym Microsoftu.
  • Nowa, współpracująca z Windows XP oraz Windows 2000 SP2, wersja programu Analityk. Analityk to system wspomagania decyzji oparty na najnowszych technologiach związanych z hurtowniami danych (Microsoft SQL Server 2000, usługi OLAP), umożliwiający na tworzenie interaktywnych wielowymiarowych zestawień. Znacznie ułatwia porównywanie i analizę danych oraz kompleksową ocenę i interpolację sytuacji podmiotu gospodarczego.
  • Wzbogacenie oprogramowania wspomagającego pracę działów sprzedaży i księgowości (Subiekta dla Windows i Rewizora dla Windows) o możliwość współpracy z systemami homebankingowymi największych polskich banków: Minibankiem BZ WBK i programem Bresok BRE Banku. Programy Insertu współdziałają już - od ponad roku - z systemem homebankingowym Banku Śląskiego, a w planach firmy jest współpraca z kolejnymi bankami.

Nasze stoisko oznaczone numerem 53 znajdować się będzie w pawilonie 5 PA. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do jego odwiedzenia - będą tam Państwo mogli spotkać się z naszymi przedstawicielami, m.in. menedżerami nowych programów.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »