InsERT S.A.

Komputery Optimus z oprogramowaniem firmy InsERT

Wrocław, 18 kwietnia 2002 roku -- Optimus S.A. zawarł umowę o współpracy z firmą InsERT Sp. z o.o. z Wrocławia, na mocy której komputery Optimus zostaną wzbogacone o dodatkowe, popularne na rynku pakiety oprogramowania przeznaczone zarówno dla małych firm, jak i użytkowników indywidualnych.

Od kwietnia wybrane komputery Optimus, z przeznaczonej do zastosowań biznesowych linii Prestige, oferowane będą z programem mikroSUBIEKT dla Windows, wspomagającym prowadzenie małej firmy. System ten przeznaczony jest głównie dla firm o profilu usługowo-handlowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny. W ofercie Optimus S.A. znajdą się również komputery wyposażone w najpopularniejszy na rynku rozszerzony system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm - Subiekt 4 MEGA.

Ponadto, do wybranych zestawów komputerowych Young, przeznaczonych dla użytkowników domowych dołączony będzie program Skarbnik 2 - Twój budżet domowy.

Oprogramowanie firmy InsERT przygotowane jest w edycji specjalnej, przeznaczonej do użytku wyłącznie z komputerami Optimus.

Współpraca Optimus S.A. i InsERT Sp. z o.o. ma na celu stworzenie wspólnej, atrakcyjnej oferty dla małych i średnich firm (segment SMB), jak również wzbogacenie produktów proponowanych przez Optimus S.A. użytkownikom indywidualnym.

"Wprowadzenie do komputerów Optimus popularnych pakietów oprogramowania firmy InsERT dla małych i średnich firm jest jednym z punktów przyjętej na rok 2002 strategii produktowej dla rynku SMB. Chcemy dostarczać naszym klientom biznesowym kompleksowych i użytecznych rozwiązań na preferencyjnych warunkach. To wyróżnia nas spośród innych producentów sprzętu komputerowego." - powiedział Paweł Kotowski, Dyrektor Pionu Komputery Optimus S.A.

"Zapoczątkowana właśnie współpraca Optimusa i Insertu, firm będących liderami na swoich rynkach, daje pewność dostarczenia klientom rozwiązań najlepszych funkcjonalnie i atrakcyjnych cenowo. Nasze oprogramowanie to od lat najczęściej kupowane programy do obsługi małych i średnich firm. Od tej chwili będą one również dostępne w połączeniu z cieszącymi się równie dobrą marką komputerami firmy Optimus." - powiedział Tomasz S. Sokołowski - dyrektor ds. finansów i marketingu Insertu.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »