InsERT S.A.

InsERT sprzedał już ponad 150 tysięcy programów

Wrocław, kwiecień 2002 roku -- Liczba licencji sprzedanych przez wrocławskiego producenta oprogramowania, firmę InsERT Sp. z o.o. przekracza 150 tysięcy. Potwierdza to fakt, że InsERT utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera na polskim rynku oprogramowania dla MSP. Poniższy wykres prezentuje wielkość sprzedaży firmy od początku jej istnienia.

Ilość pakietów sprzedanych przez InsERT w latach 1992-2002

Firma InsERT powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. Historia Insertu zaczęła się od komputerowego systemu sprzedaży Subiekt, którego jedynym autorem jest dzisiejszy prezes zarządu InsERT Sp. z o.o. - Jarosław Szawlis, a pomysłodawcą właściciel firmy Pro (dzisiaj El-Pro) - Dariusz Krawczyk. Pierwszy Subiekt powstał w 1991 roku. W następnych latach na rynek trafiały kolejne wersje programu. Wkrótce ofertę firmy uzupełniły kolejne programy: Rachmistrz - komputerowa księga przychodów i rozchodów (1994), Rewizor - system finansowo-księgowy (1995), Kasiarz - system obsługi kas fiskalnych (1996), Gratyfikant - system kadrowo-płacowy (1997), Fabrykant - system wspomagania produkcji (1998). W 1999 odbyła się premiera najpopularniejszych programów Insertu - Subiekta, Rachmistrza i Rewizora - w wersji dla Windows. W roku 2000 rozpoczęła się sprzedaż pierwszego w ofercie firmy produktu dla użytkowników indywidualnych - programu Skarbnik - Twój budżet domowy, a rok później w ofercie Insertu pojawił się system wspomagania decyzji Analityk.

Oprogramowanie tworzone przez InsERT jest produkowane do sprzedaży z tzw. "półki" - systemy są na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Zespół analityków i programistów Insertu dba o to, aby tworzone programy uwzględniały aktualne przepisy i wymogi dotyczące działalności małych i średnich przedsiębiorstw, a także były proste w obsłudze i przyjazne dla użytkownika. Wysoką jakość produktów Insertu potwierdzają liczne wyróżnienia i nagrody, w tym np. tytuł Microsoft Gold Certified Partner for Software Products czy Grand Prix Komputer Expo 2000 przyznane pakietowi programów dla Windows.

Rozbudowana sieć ponad ośmiuset dystrybutorów sprawia, że produkty Insertu są łatwo dostępne we wszystkich regionach kraju.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »