InsERT S.A.

System wspomagania decyzji Analityk jako druga aplikacja w Polsce otrzymuje certyfikat Designed for Microsoft Windows XP

Wrocław, 24 maja 2002 roku -- Nowa wersja Analityka - systemu wspomagania decyzji stworzonego przez wrocławskiego producenta oprogramowania dla MSP, firmę InsERT Sp. z o.o., otrzymała właśnie certyfikat Designed for Microsoft Windows XP. Jest to druga z kolei aplikacja w Polsce, która wyróżniona została tym tytułem. Stanowi on dowód na to, że Analityk spełnia rygorystyczne wymagania techniczne stawiane przez programom współpracującym z najnowszym system operacyjnym Microsoftu.

Designed for Microsoft XP

Program Analityk to system wspomagania decyzji oparty na najnowszych technologiach związanych z hurtowniami danych (Microsoft SQL Server 2000, usługi OLAP), umożliwiający porównywanie i analizę danych oraz kompleksową ocenę i interpolację sytuacji podmiotu gospodarczego. Program korzysta z danych zgromadzonych w innych programach firmy InsERT - systemie obsługi sprzedaży Subiekt dla Windows oraz systemie finansowo-księgowym Rewizor dla Windows lub Rewizor 3. Wygenerowane przez Analityka zestawienia prezentowane są w arkuszu kalkulacyjnym (Microsoft Excel 2000 lub Microsoft Excel XP) w postaci interaktywnych wielowymiarowych tabel i wykresów. Posługiwanie się nimi jest bardzo łatwe i intuicyjne. Użytkownik za pomocą myszki przemieszcza wybrane kategorie danych w odpowiednie obszary tabeli przestawnej. Najnowsza wersja Analityka, oznaczona symbolem SR-2, w pełni współpracuje z Windows XP oraz z Windows 2000 SP2.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »