InsERT S.A.

Już trzecia aplikacja firmy InsERT otrzymuje certyfikat Designed for Microsoft Windows XP

Program Skarbnik 2 - Twój budżet domowy, jako trzecia aplikacja w Polsce, zostaje wyróżniony certyfikatem zgodności z systemem Windows XP

Warszawa, sierpień 2002 roku -- firmy Microsoft oraz InsERT Sp. z o.o. poinformowały o wyróżnieniu programu Skarbnik 2 - Twój budżet domowy firmy InsERT Sp. z o.o. tytułem Designed for Windows XP. Certyfikat Microsoft potwierdza wysoką jakość Skarbnika, który jest dopiero trzecią aplikacją w Polsce, spełniającą surowe kryteria w tym zakresie. Pierwsze dwa programy, wyróżnione tym certyfikatem, to również produkty Insertu: uproszczony system sprzedaży mikroSUBIEKT dla Windows i system wspomagania decyzji Analityk.

Designed for Windows XP

"Skarbnik jest aplikacją przeznaczoną dla masowego użytkownika i stąd nasza szczególna troska, aby pracował w pełni poprawnie pod systemem Windows XP" - powiedział Błażej Kotełko, dyrektor ds. oprogramowania w Insercie. "Mamy już w ofercie trzy programy z logo Designed for Windows XP i nie poprzestaniemy na tym. Nasze nowe produkty projektujemy już od podstaw pod kątem zgodności z logo" - dodał Błażej Kotełko.

"Zgodność z Windows XP proponowanych na polskim rynku aplikacji jest obecnie podstawowym wymogiem użytkowników, którzy coraz częściej wybierają nasz najnowszy system operacyjny" - powiedział Tomasz Bochenek, dyrektor generalny polskiego oddziału firmy Microsoft. "Logo Designed for Windows XP, widoczne na trzech produktach Insertu, potwierdza dbałość firmy o zapewnienie użytkownikom najwyższej i sprawdzonej jakości swych rozwiązań" - dodał Tomasz Bochenek.

Skarbnik 2 - Twój budżet domowy to program ułatwiający zarządzanie finansami osobistymi. Pomaga lepiej zarządzać wydatkami i kontrolować przepływ finansów w gospodarstwie domowym. Współpracuje ze Skarbnikiem CE - mniejszą wersją programu przeznaczoną na komputery Pocket PC - umożliwiającą stałą kontrolę finansów, np. na wakacjach, wyjazdach służbowych lub podczas zakupów oraz bezproblemową synchronizację danych ze Skarbnikiem 2. Przyznany przez Microsoft certyfikat gwarantuje, że program stabilnie współpracuje z systemem Microsoft Windows XP.

Microsoft Windows XP został w Polsce bardzo dobrze przyjęty przez użytkowników i partnerów Microsoft. System zyskuje również pozytywne opinie specjalistów w branży IT, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »