InsERT S.A.

30 września - premiera Subiekta 5

Wrocław, 20 września 2002 roku -- Ostatniego dnia września wrocławska firma InsERT rozpoczyna sprzedaż programu Subiekt 5 - kolejnej już wersji najpopularniejszego w Polsce programu wspomagającego obsługę sprzedaży i magazynów. Program jest doskonale przystosowany do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw i cieszy się dużą popularnością i uznaniem użytkowników, czego dowodzi nie tylko liczba sprzedanych pakietów, ale również ilość nagród i wyróżnień branżowych, którymi nagradzane były kolejne wersje Subiekta.

Najważniejsze nowości w Subiekcie 5 to przede wszystkim:

  • rozbudowany mechanizm InsTYNKT (szybkie wyszukiwanie towarów i firm po dowolnym ciągu znaków);
  • obsługa płatności za pomocą kart kredytowych oraz możliwość wprowadzania należności dla płatnika;
  • rozbudowany mechanizm uprawnień działający na zasadzie profili użytkowników;
  • znacznie bardziej rozbudowane kartoteki towarów i kontrahentów;
  • możliwość wybierania dostaw i magazynów podczas wystawiania dokumentu wydania;
  • rozbudowany mechanizm wystawiania dokumentów (m.in. rozdział dokumentów magazynowych i finansowych);
  • usprawniona komunikacja (obsługa formatu EDI++, paczki danych dla akwizytorów lub oddziałów, biur rachunkowych itp.);
  • rozbudowany moduł rozrachunków (należności nie związane z dokumentem, wielopoziomowe wezwania do zapłaty, noty odsetkowe, kompensaty);
  • unowocześniony interfejs użytkownika (kalendarzyki, zakładki, nowe kontrolki itp.).

Wiele z nich wprowadzono do programu zgodnie z sugestiami osób korzystających z poprzednich wersji tego systemu. Dzięki temu Subiekt 5 jest narzędziem jeszcze bardziej uniwersalnym i jeszcze lepiej odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

"Subiekt 5 to duży krok zarówno technologiczny, jak i użytkowy. Udało nam się skonstruować szybką i wygodną dla użytkownika DOS-ową aplikację, która jednocześnie wyposażona jest w nowoczesne technologie znane z naszych systemów dla Windows: InsTYNKT, zakładki ekranowe, kalendarzyki. Pod dopracowanym interfejsem użytkownika mieści się bardzo nowoczesny engine z takimi funkcjami jak archiwizacja w trakcie pracy, dyspozycje stanów magazynowych przy pracy sieciowej czy profile użytkowników. Z cała pewnością nie ma obecnie w tej klasie cenowej innego tak rozbudowanego programu do obsługi firmy" - powiedział Błażej Kotełko, dyrektor ds. oprogramowania firmy InsERT - "Oczywiście Subiekt 5 nie powstałby, gdyby nie tysiące sugestii od naszych partnerów i użytkowników poprzednich wersji Subiekta, wprowadzanych do naszego wewnętrznego systemu śledzenia wymagań i błędów" - dodał Błażej Kotełko.

Cena Subiekta 5 wynosi 600 zł + VAT, zaś upgrade z poprzedniej wersji programu kupić można za 350 zł + VAT. Licencja programu przeznaczona jest na 3 stanowiska komputerowe; istnieje oczywiście możliwość rozszerzenia licencji na więcej stanowisk (np. pakiet licencji na trzy kolejne stanowiska kosztuje 360 zł). Program jest dostępny w sieci dystrybutorów firmy InsERT na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową listą nowości oraz do pobrania jej w formacie RTF. Tutaj natomiast znaleźć można wizerunek pudełka nowego Subiekta 5 w formacie TIFF.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »