InsERT S.A.

Premiera programu Rachmistrz 4

Wrocław, 12 listopada 2002 roku -- W połowie listopada wrocławski producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, InsERT Sp. z o.o. rozpoczyna sprzedaż programu Rachmistrz 4 - kolejnej wersji popularnego systemu do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Program ten to propozycja dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak również dla biur rachunkowych, które zajmują się ewidencjonowaniem zapisów księgowych wielu firm. Może pracować w sieci komputerowej albo jako system jednostanowiskowy. Ponieważ Rachmistrz 4 jest łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika, mogą z niego korzystać zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy komputera.

Do najważniejszych nowości charakteryzujących Rachmistrza 4 należą

  • obsługa osób współpracujących (ewidencja podobna do ewidencji wspólników, możliwość księgowania składek ZUS w koszty lub odliczanie ich od dochodu, możliwość wystawiania wypłat i umów-zleceń na osoby współpracujące itp.);
  • usprawnienia i nowe funkcje dotyczące ewidencji (np. w ewidencji VAT: rozwinięte możliwości parametryzacji, możliwość wyboru miesiąca odliczenia VAT w zakupach, w ewidencji pracowników: nowe parametry dla umów-zleceń, w ewidencji wspólników: nowe możliwości ustalania sposobu rozliczania składek ZUS);
  • możliwość drukowania spod Windows także na drukarkach wyposażonych w USB - dzięki programowi InsDRUK;
  • pełna współpraca z systemem sprzedaży Subiekt 5;
  • nowy, ulepszony interfejs użytkownika.

Rachmistrz 4 współpracuje również z innymi programami firmy InsERT: uproszczonym systemem sprzedażymikroSUBIEKT oraz programem kadrowo-płacowym Gratyfikant (w wersji 2 i 3). System kosztuje 400 zł + VAT, zaś użytkownicy poprzedniej wersji Rachmistrza mogą nabyć upgrade za 150 zł + VAT.

Szczegółowe informacje o programie oraz jego wersję demonstracyjną znaleźć można w serwisie internetowym firmy InsERT pod adresem https://www.insert.com.pl.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »