InsERT S.A.

Nowa wersja Skarbnika już w sprzedaży

Wrocław, 16 grudnia 2002 roku -- Jeden z najpopularniejszych na polskim rynku systemów ułatwiających zarządzanie finansami osobistymi doczekał się kolejnej wersji. W połowie grudnia w sprzedaży pojawił się najnowszy produkt firmy InsERT - program Skarbnik 3 - Twój budżet domowy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego narzędzia do kontroli i planowania finansów gospodarstwa domowego.

Nowa wersja programu wzbogacona została o istotne funkcje i możliwości. Do najważniejszych z nich należą:

  • Nowy moduł Inwestycje, służący do zarządzania walorami użytkownika. Walory są grupowane w ramach konta inwestycyjnego. Lista rodzajów walorów jest dostępna w Słownikach. Możliwe jest automatyczne pobieranie aktualnych kursów walorów z sieci Internet (kursy są uaktualniane raz dziennie i są to kursy zamknięcia).
  • Nowy moduł Plan wydatków, umożliwiający zaplanowanie wpływów i wydatków domowego budżetu. Umożliwia śledzenie przychodów i rozchodów oraz porównanie stanu faktycznego z założeniami. Widok pozycji planu wydatków podzielony jest na dwie części: wydatki comiesięczne i wydatki jednorazowe. Plan początkowy można utworzyć za pomocą kreatora, który utworzy typowy plan na podstawie wartości wprowadzonych przez użytkownika lub na podstawie analizy wcześniejszych transakcji.
  • Nowe raporty i grupy raportów (Standardowe, Plan wydatków, Inwestycyjne) z możliwością zapisania gotowego raportu w formacie HTML.
  • Słowniki kursów walut i rodzajów inwestycji.
  • Możliwość wyboru sekcji wyświetlanych na stronie startowej.

"Skarbnik jest specyficznym produktem w porównaniu z resztą naszej oferty, dedykowanej przede wszystkim firmom" - powiedział Błażej Kotełko, dyrektor ds. oprogramowania firmy InsERT. - "Wydając kolejną już, trzecią wersję naszego programu pragniemy ułatwić każdemu zarządzanie własnymi finansami. Dzięki nowoczesnym opcjom internetowym, takim jak synchronizacja wartości portfela inwestycji czy też oferty banków oraz dzięki obsłudze przelewów elektronicznych każdy użytkownik Skarbnika 3 może jeszcze sprawniej nadzorować stan swojego portfela (zarówno tego z pieniędzmi, jak i portfela akcji)".

Skarbnik 3 może współdziałać ze Skarbnikiem CE - mniejszą wersją programu przeznaczoną na komputery Pocket PC. Dzięki temu możliwe jest rejestrowanie transakcji i kontrolowanie stanu finansów także podczas zakupów czy pobytu na wakacjach.

Szczegółowe informacje o programie oraz jego wersję demonstracyjną znaleźć można w serwisie internetowym firmy InsERT pod adresem https://www.skarbnik.pl .


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »