InsERT S.A.

Promocja na święta - system wspomagania decyzji Analityk za 200 zł

Wrocław, 16 grudnia 2002 roku -- Producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, InsERT Sp. z o.o., przygotował specjalną ofertę świąteczną dla swoich klientów. Każdy posiadacz systemu sprzedaży lub systemu finansowo-księgowego firmy InsERT może od 15 grudnia kupić system wspomagania decyzji Analityk za jedyne 200 zł netto, czyli o 600 zł taniej.

Analityk to system wspomagania decyzji oparty na najnowszych technologiach związanych z hurtowniami danych (Microsoft SQL Server, usługi OLAP). Tworzy nowoczesne, szybkie i bardzo elastyczne analizy danych zgromadzonych w systemach firmy InsERT. Stworzone w ten sposób wielowymiarowe zestawienia pozwolą m.in. porównywać dane pochodzące z kilku okresów lub z różnych miejsc. Ułatwia to interpretację i ocenę sytuacji firmy. Program wykorzystuje arkusz kalkulacyjny (Microsoft Excel 2000), dzięki czemu otrzymane w programie wyniki można przedstawić w formie graficznej (tabel lub wykresów).

Promocja dotyczy programów Subiekt 5, Subiekt dla Windows, Rewizor 3 i Rewizor dla Windows i trwać będzie do 15 stycznia 2003 r. lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

W tym okresie w sprzedaży dostępne będą również pakiety:

  • Subiekt dla Windows + Analityk lub Subiekt 5 + Analityk w cenie 800 zł + VAT,
  • Rewizor dla Windows + Analityk lub Rewizor 3 + Analityk w cenie 1200 zł + VAT.

Szczegółowe informacje o zasadach promocji oraz szczegółowy opis i wersję demonstracyjną programu Analityk znaleźć można w serwisie internetowym firmy InsERT pod adresem https://www.insert.com.pl.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »