InsERT S.A.

Subiekt 5 zostaje Produktem Roku

Wrocław, 27 grudnia 2002 roku -- Najnowsza wersja popularnego systemu sprzedaży firmy InsERT, program Subiekt 5, został właśnie nagrodzony tytułem Produktu Roku 2002 w kategorii "Programy SOHO". Wyróżnienie przyznane zostało przez redakcję miesięcznika PC Word Komputer. Wśród funkcji programu szczególnie docenione zostały bogate możliwości raportowania oraz współpraca ze znaczną liczbą kas fiskalnych.

Produkt Roku

Subiekt 5, kontynuator linii cieszących się wielką popularnością DOS-owych programów, pojawił się na rynku z końcem września 2002 roku. Do najważniejszych nowości uwzględnionych w tej wersji programu należą m.in. rozbudowany mechanizm InsTYNKT (szybkie wyszukiwanie towarów i firm po dowolnym ciągu znaków), obsługa płatności za pomocą kart kredytowych, rozbudowany mechanizm uprawnień działający na zasadzie profili użytkowników i unowocześniony interfejs użytkownika (kalendarzyki, zakładki, nowe kontrolki itp.).

Cena Subiekta 5 wynosi 600 zł + VAT, zaś upgrade z poprzedniej wersji programu kupić można za 350 zł + VAT. Licencja programu przeznaczona jest na 3 stanowiska komputerowe; istnieje oczywiście możliwość rozszerzenia licencji na więcej stanowisk (np. pakiet licencji na trzy kolejne stanowiska kosztuje 360 zł). Program jest dostępny w sieci dystrybutorów firmy InsERT na terenie całego kraju. Ze stron WWW producenta (https://www.insert.com.pl) pobrać można wersję demonstracyjną programu; tam również znaleźć można szczegółowe informacje o funkcjonalności Subiekta 5.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »