InsERT S.A.

InsERT na targach Komputer Expo 2003

Wrocław, 7 stycznia 2003 roku -- Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych targach Komputer Expo w Warszawie. Jak co roku, zaprezentujemy na nich nasze najnowsze produkty, w tym:

  • System sprzedaży Subiekt 5 - już kolejna wersja popularnego systemu do obsługi sprzedaży i magazynów, uzupełniona i wzbogacona o wiele przydatnych funkcji i możliwości. Czasopismo PC World Komputer wyróżniło Subiekta 5 tytułem Produkt Roku 2002 w kategorii "Programy SOHO".
  • Najnowszą wersję programu Rachmistrz 4, systemu przeznaczonego do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz wszystkich niezbędnych ewidencji, m.in. ewidencji sprzedaży i zakupów VAT. Mogą z niego korzystać także biura rachunkowe rejestrujące zapisy księgowe wielu firm.
  • System kadrowo-płacowy Gratyfikant 3, nową edycję programu przeznaczonego do obsługi kadrowo-płacowej małych i średnich przedsiębiorstw. Umożliwia on prowadzenie ewidencji pracowników, przygotowywanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych, wyliczanie wypłat, sporządzanie niezbędnych wydruków oraz prowadzenie statystyk dotyczących zatrudnienia. Uwzględnia ostatnie zmiany w prawie pracy i systemie naliczania składek na ubezpieczenie zdrowotne.
  • Nowe wersje systemów dla Windows, czyli Subiekt dla Windows, Rachmistrz dla Windows i Rewizor dla Windows w wersji 1.07 - wzbogacone o liczne zmiany użytkowe oraz zgodne z najnowszymi przepisami dotyczącymi ZUS.

Dla użytkowników indywidualnych przygotowaliśmy kolejną wersję popularnego systemu do prowadzenia budżetu domowego: Skarbnik 3 - Twój budżet domowy. Jest on jednym z kandydatów do Grand Prix Komputer Expo 2003. Program ten to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego narzędzia do ewidencjonowania i przetwarzania operacji finansowych związanych z budżetem domowym. Pomaga lepiej zarządzać wydatkami i kontrolować przepływ finansów. Najważniejsze nowości w tej wersji programu to:

  • obsługa kont inwestycyjnych (akcje, obligacje, majątek trwały);
  • znacznie rozszerzone możliwości wykorzystywania informacji z Internetu (np. aktualizacja kursów walorów i walut, współpraca z systemami homebankingowymi);
  • moduł umożliwiający planowanie wpływów i wydatków, ich śledzenie oraz porównywanie stanu faktycznego z założeniami;
  • rozbudowane możliwości raportowania.

Skarbnik 3, tak jak i jego poprzednik, współpracuje ze Skarbnikiem CE, programem przeznaczonym na komputery typu Pocket PC. Skarbnik CE jest wygodnym, podręcznym notatnikiem, w którym użytkownik na bieżąco może zapisywać wszystkie transakcje, gdy nie ma dostępu do komputera stacjonarnego, np. podczas zakupów w hipermarkecie, w trakcie służbowych wyjazdów lub na wakacjach. W każdej chwili może również przeprowadzić kontrolę swoich finansów.

Nasze stoisko oznaczone numerem będzie numerem 3.33 i znajdować się będzie w sektorze 3 Centrum Targowego Expo XXI w Warszawie. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do jego odwiedzenia.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »