InsERT S.A.

Premiera Gratyfikanta 3

Wrocław, 8 stycznia 2003 roku -- 6 stycznia 2003 r. InsERT Sp. z o.o. wprowadził na rynek najnowszą wersję swojego systemu kadrowo-płacowego - Gratyfikant 3. Program uzupełniono i wzbogacono o wiele przydatnych funkcji i możliwości; uwzględniono w nim także ostatnie zmiany w prawie pracy i systemie naliczania składek na ubezpieczenie zdrowotne. System cieszy się ogromnym powodzeniem - w ciągu pierwszych dwóch dni sprzedano go niemal 1000 sztuk.

Gratyfikant 3 umożliwia prowadzenie rozbudowanej ewidencji pracowników, przygotowywanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych, wyliczanie wypłat, sporządzanie niezbędnych wydruków oraz prowadzenie statystyk dotyczących zatrudnienia. Pozwala na obsługę wielu podmiotów gospodarczych.

Do najważniejszych nowości w tej wersji programu zaliczyć należy:

  • zmiany związane z nowymi przepisami prawa pracy oraz nowym sposobem naliczania składek na ubezpieczenie zdrowotne;
  • nowe ewidencje (ewidencja badań okresowych, kursów BHP);
  • kompleksową obsługę Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej;
  • nowe funkcje dotyczące płac (nowe rodzaje listy płac - "trzynastka", nagroda jubileuszowa; obsługa akordów progresywnych, automatyczne naliczanie ekwiwalentu za urlop czy kontrola limitów dla absencji);
  • nowe wydruki (karta zasiłkowa Z-17, asygnata zasiłkowa Z-7, lista płatnicza zasiłków ZUS);
  • InsDRUK- nowy mechanizm wydruku umożliwiający m.in. na druk na drukarkach USB.

Gratyfikant 3 może współpracować z innymi programami firmy InsERT: systemem sprzedaży Subiekt 5, systemem finansowo-księgowym Rewizor 3, księgą przychodów i rozchodów Rachmistrz 4 oraz systemem wspomagania produkcji Fabrykant, a także z programem Płatnik ZUS. Współpracuje też z rejestratorami czasu pracy oraz z programami homebankingowymi. W podstawowej wersji pakietu znajduje się licencja do pracy na trzech stanowiskach komputerowych. System kosztuje 800 zł + VAT, zaś użytkownicy poprzedniej wersji Gratyfikanta mogą nabyć upgrade za 400 zł + VAT.

Szczegółowe informacje o programie oraz jego wersję demonstracyjną znaleźć można w serwisie internetowym firmy InsERT pod adresem https://www.insert.com.pl.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »