InsERT S.A.

InsERT sprzedał już 100 tysięcy Subiektów!

Wrocław, 12 marca 2003 roku -- Na początku tego miesiąca wrocławski producent oprogramowania dla MSP sprzedał stutysięczną kopię swojego najpopularniejszego programu - systemu sprzedaży Subiekt.

Pierwszy Subiekt powstał w 1991 roku, a jego autorem był dzisiejszy prezes zarządu InsERT Sp. z o.o. - Jarosław Szawlis. W ciągu 11 lat program doczekał się wielu kolejnych wersji - są wśród nich programy pracujące w systemie DOS (obecnie Subiekt 5) i Windows (Subiekt dla Windows) oraz uproszczone wersje Subiekta, przeznaczone dla najmniejszych firm handlowo-usługowych mikroSUBIEKT i mikroSUBIEKT dla Windows. Program cieszy się popularnością wśród użytkowników i uznaniem specjalistów w branży. Dowodzą tego liczne wyróżnienia zdobywane przez jego kolejne wersje. Najważniejsze z nich przedstawiamy poniżej.

Rok Program Wyróżnienie Fundator (organizator)
1995 Subiekt 4 Przebój Roku PC World Komputer
1997 Subiekt 4 Wyróżnienie Enter
1997 Subiekt 4 Srebrny Medal Targi Wschodnie w Lublinie
1999 Subiekt 4 MEGA Wyróżnienie Softarg
1999 Subiekt dla Windows I miejsce w rankingu programów magazynowych Computerworld
2000 Subiekt dla Windows 2000 Grand Prix Komputer Expo
2002 Subiekt 5 Produkt Roku PC World Komputer

- Według naszych szacunków, co dziesiąty sklep w Polsce korzysta z Subiekta. Osiągnięcie takiej pozycji wynika oczywiście z zalet programu – uniwersalności, łatwości obsługi, bogatej funkcjonalności - powiedział Jarosław Szawlis, prezes firmy InsERT. - Dla użytkownika znaczenie ma również niewysoka cena tego programu. Na pewno jednak nie udałoby się nam zdobyć tylu klientów bez naszej sieci partnerów. Jest to ponad ośmiuset działających w całym kraju dystrybutorów i serwisantów. Dzięki nim nasze programy są łatwo dostępne, a każdy użytkownik ma gwarancję, że w swojej okolicy znajdzie fachową pomoc i poradę.

Więcej informacji o Subiekcie i pełnej ofercie Insertu znaleźć można pod adresem www.insert.com.pl.


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »