InsERT S.A.

Kolejne produkty firmy InsERT uhonorowane certyfikatem Designed for Windows XP

Dwa kolejne produkty firmy InsERT uhonorowane zostały certyfikatem Designed for Windows XP, potwierdzającym wysoką jakość i pełne bezpieczeństwo działania w środowisku Microsoft Windows XP

Warszawa, 6 listopada 2003 roku -- Firma Microsoft oraz InsERT poinformowały, że nowa linia oprogramowania InsERT GT firmy InsERT - w skład której wchodzi system sprzedaży Subiekt GT oraz system obsługi księgi przychodów i rozchodów oraz podatku zryczałtowanego Rachmistrz GT - zaprojektowana została zgodnie ze standardami i wymogami jakości Microsoft. Z chwilą premiery na rynku produkty te posiadają certyfikat Microsoft Designed for Windows XP.

Designed for Windows XP

Subiekt GT jest propozycją dla sklepów, hurtowni, magazynów oraz działów handlowych małych i średnich firm. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży.

Rachmistrz GT to program przeznaczony do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. To niezwykle przydatne i przyjazne narzędzie dla księgowych małych i średnich firm oraz biur rachunkowych. Rachmistrz GT umożliwia także obsługę zryczałtowanego podatku dochodowego, środków trwałych oraz podstawową obsługę płac.

InsERT GT oparto o najnowszą technologię Microsoft - Microsoft SQL Server. Produkty firmy InsERT współpracują również z Microsoft Office 2003.

Obecnie, w ofercie firmy InsERT jest więc 5 produktów posiadających certyfikat Designed for Windows XP: Analityk, Skarbnik, mikroSUBIEKT dla Windows oraz Subiekt GT i Rachmistrz GT.

Firma InsERT posiada status Microsoft Gold Certified Partner i jest liderem działającym w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw - ma na swoim koncie blisko 200 tys. sprzedanych licencji.

"Fakt przyznania certyfikatu Designed for Windows XP dla produktów firmy InsERT jest dla nas szczególnie ważny, gdyż Subiekt GT oraz Rachmistrz GT są idealnymi rozwiązaniami dla mniejszych firm, których rozwój w Polsce jest szczególnie wspierany przez Microsoft" - powiedział Tomasz Bochenek, dyrektor generalny polskiego oddziału firmy Microsoft. "System operacyjny Windows XP sprawdza się w pracy w domu oraz w biurze, przez co zyskał uznanie tysięcy użytkowników na całym świecie. Nasza firma zadbała o to, aby Microsoft Windows XP gwarantował stabilność i wydajność, nie tylko pojedynczych stanowisk, ale również komputerów w sieci. Co ważne, praca na tak zaawansowanym systemie operacyjnym jest prosta i intuicyjna, a co za tym idzie, instruktaż obsługi personelu, co do współpracy Microsoft Windows XP z takimi aplikacjami jak te, wchodzące w skład oferty firmy InsERT, niejednokrotnie pozostaje tylko formalnością" - dodał Tomasz Bochenek.

"Wybierając platformę dla nowopowstającej linii oprogramowania zdecydowaliśmy się na Microsoft SQL Server, który w naszym przekonaniu daje gwarancję szybkiej i niezawodnej pracy" - powiedział Jarosław Szawlis, prezes InsERT. "Nie bez znaczenia był fakt, iż małe firmy, które pracują na nie więcej niż 5 stanowiskach mogą z tego dobrodziejstwa korzystać za darmo. Microsoft SQL Server dotychczas kojarzony z rozwiązaniami dla przedsiębiorstw co najmniej średnich, wraz z naszymi programami trafia teraz nawet do niewielkich firm. Bardzo ważne dla nas i naszych klientów są także certyfikacje Microsoft, dlatego już na etapie projektowania systemów dbamy o to, by spełniały one wszystkie warunki konieczne do uzyskania tytułu Designed for Windows XP" - dodał Jarosław Szawlis.

Więcej informacji o InsERT GT oraz wersje próbne programów znaleźć można w serwisie internetowym firmy InsERT pod adresem https://www.insert.com.pl.


Microsoft Designed for Windows XP - certyfikat potwierdza zgodność produktów z systemem operacyjnym Microsoft Windows XP. Logo Designed for Windows XP, które umieszczane jest na opakowaniach programów, zapewnia użytkowników o wysokiej jakości produktu spełniającego rygorystyczne wymogi firmy Microsoft. Certyfikat Designed for Windows XP gwarantuje również pełne bezpieczeństwo działania w środowisku najnowszego systemu operacyjnego firmy Microsoft.

Microsoft Certified Partners - to niezależne firmy używające technologii Microsoft do rozwiązywania problemów biznesowych lub wprowadzania udogodnień dla klientów z sektora wielkich, średnich i małych przedsiębiorstw, instytucji rządowych, itp. Certyfikowani Partnerzy Microsoft używają produktów Microsoft jako elementów składowych różnych zaawansowanych usług, takich jak integracja, konsultacje, dostosowywanie oprogramowania, opracowywanie aplikacji, opracowywanie rozwiązań do handlu elektronicznego, hosting serwisów WWW i aplikacji, szkolenie techniczne lub pomoc techniczna. Firma posiadająca tytuł Microsoft Certified Partner może zostać wyróżniona Microsoft Gold Certified Partner jeśli wykaże się kwalifikacjami w zakresie produktów Microsoft i sukcesami w dziedzinie wdrażania rozwiązań opartych na technologiach Microsoft. Partnerzy na poziomie Gold są kwalifikowani według określonych specjalizacji - uzyskują tym samym prawo do używania specjalnego logo, Microsoft Gold Certified Partner w specjalizacji, której zostali zakwalifikowani. Oprócz tego otrzymują dodatkowe przywileje, większe niż na poziomie Member.


Firma Microsoft została założona w roku 1975. W Polsce Microsoft jest obecny już od ponad 10 lat. Firma jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania, usług i technologii internetowych dla użytkowników indywidualnych i przedsiębiorstw. Microsoft oferuje szeroki asortyment produktów i usług stworzonych w celu zwiększenia możliwości ludzi za pomocą doskonałego oprogramowania zawsze, wszędzie i na każdym urządzeniu.

Tomasz Bochenek, dyrektor generalny polskiego oddziału firmy Microsoft, otrzymał w grudniu 2002 r. specjalną nagrodę Business Centre Club za wybitne osiągnięcia w budowaniu cywilizacji informatycznej w Polsce. W maju 2003 r. uhonorowany został zaszczytnym mianem Menedżera Roku konkursu Złote Procesory Teleinfo 2003. Ten sam tygodnik profesjonalnych użytkowników teleinformatyki - Teleinfo wyróżnił polski oddział firmy Microsoft w kategorii Firma Roku.

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft w WWW pod adresem: https://www.microsoft.com/poland/.

Kontakt wyłącznie dla prasy:

monikak [at] microsoft.com [user] Monika Kretowicz
Microsoft Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa
tel. 22-431-10-00, faks 22-431-10-02
e-mail: monikak [at] microsoft.com

v-ergizi [at] microsoft.com [user] Eryka-Maria Gizińska
Sigma International (Poland) Ltd Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa
tel. 22-431-11-60, tel. kom. 604-27-67-77, faks 22-431-10-02
e-mail: v-ergizi [at] microsoft.com

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »