InsERT S.A.

InsERT i SAP podpisały umowę partnerską

Firmy InsERT i SAP Polska podpisały umowę w zakresie promocji wspólnej oferty oprogramowania dla firm sektora MSP

Warszawa, 13 listopada 2003 roku -- Firmy InsERT oraz SAP Polska poinformowały dzisiaj o podpisaniu umowy, w wyniku której zobowiązały się do podjęcia wzajemnej współpracy w zakresie oferowania, dostarczania i wdrażania programów InsERT oraz programów SAP dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wspólna oferta jest w szczególności skierowana do takich firm, w których możliwe jest jednoczesne wykorzystywanie programów InsERT w oddziałach i innych jednostkach organizacyjnych przedsiębiorstw oraz programów SAP w jednostkach centralnych przedsiębiorstw.

Firmy InsERT i SAP Polska mają uzupełniające się oferty dla sektora MSP. Realizacja umowy w zakresie wspólnej oferty opiera się na współpracy z partnerami SAP i InsERT. Obydwie strony zobowiązały się do zachęcania swoich partnerów do wzajemnej współpracy w zakresie pozyskiwania nowych klientów. Partnerstwo firm InsERT i SAP Polska pozwoli na połączenie doświadczeń i wiedzy Insertu, będącego od lat liderem polskiego rynku MSP pod względem ilości sprzedanych licencji, z rozwiązaniami SAP Business One - oprogramowaniem wiodącego na świecie producenta rozwiązań dla przedsiębiorstw. Obie grupy produktów charakteryzuje wysoki poziom zaawansowania, zarówno pod względem technologicznym, jak i funkcjonalnym.

Od lewej: Prezes InsERT Sp. z o.o. Jarosław Szawlis i Prezes SAP Polska Grzegorz Kozłowski
Od lewej: Prezes InsERT Sp. z o.o. Jarosław Szawlis i Prezes SAP Polska Grzegorz Kozłowski
Od lewej: Prezes InsERT Sp. z o.o. Jarosław Szawlis i Prezes SAP Polska Grzegorz Kozłowski
Od lewej: Prezes InsERT Sp. z o.o. Jarosław Szawlis i Prezes SAP Polska Grzegorz Kozłowski

"Nasza współpraca z SAP otwiera nowy rozdział w historii polskiego rynku oprogramowania dla MSP. Połączenie sił dwóch dominujących na rynku firm pozwoli obu producentom na wspólne dostarczanie rozwiązań wszędzie tam, gdzie model biznesu oparty jest na centralnym zarządzaniu siecią oddziałów, punktów handlowych lub przedstawicielstw" - powiedział Tomasz Sokołowski, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży InsERT Sp. z o.o.

"Chcemy wykorzystać naturalną komplementarność oprogramowania SAP i InsERT, która pozwala na usprawnienie procesów biznesowych w małych i średnich firmach, które oprócz centrali posiadają szereg punktów handlowych w terenie" - powiedziała Renata Szymańska, Dyrektor Sprzedaży SAP Business One. "Umowa z firmą InsERT pozwoli nam również pogłębić i rozwinąć współpracę z firmami partnerskimi, które działają na rynku MSP."


SAP

SAP jest wiodącym w świecie dostawcą rozwiązań biznesowych. Platforma mySAP Business Suite umożliwia pracownikom przedsiębiorstw z całego świata pogłębianie kontaktów z klientami i partnerami, upraszczanie działalności operacyjnej oraz zwiększanie efektywności funkcjonowania całego łańcucha dostaw. Dwadzieścia trzy unikalne rozwiązania branżowe SAP, od Aerospace po Utilities, efektywnie obsługują podstawowe procesy w przedsiębiorstwach różnych branż. Obecnie już ponad 20 500 firm z przeszło 120 krajów, wykorzystuje ponad 67 500 instalacji oprogramowania SAP. Firma SAP ma filie w przeszło 50 krajach i jest notowana na kilku giełdach, w tym na giełdzie frankfurckiej oraz nowojorskiej, pod symbolem SAP. W Polsce z rozwiązań SAP korzysta ponad 260 firm.

Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.sap.pl i www.sap.com.

Kontakt dla prasy:

dominika.krzyzanowska [at] sap.com [user] Dominika Krzyżanowska
SAP Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 41, bud. Taurus, 02-672 Warszawa
tel. 22-541-67-34
e-mail: dominika.krzyzanowska [at] sap.com

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »