InsERT S.A.

InsERT po raz kolejny wyprzedza konkurentów w ankiecie CRN

Wrocław, 7 stycznia 2004 roku -- Na początku grudnia 2003 r. prenumeratorzy dwutygodnika firm komputerowych Computer Reseller News (resellerzy i integratorzy) otrzymali pocztą elektroniczną pytania dotyczące sprzedaży oprogramowania w pierwszym półroczu 2003 roku. Odpisało 178 przedstawicieli firm, wszystkie odpowiedzi spełniały kryteria badania.

Wśród programów pudełkowych dla firm w pierwszym półroczu 2003 r. największym popytem cieszyły się pakiety Insertu. Wskazało je prawie 27 proc. resellerów.

Producenci pudełkowych programów wspomagających zarządzanie
Producenci pudełkowych programów wspomagających zarządzanie
Producenci oprogramowania dla firm wymagającego usługi wdrożeniowej
Producenci oprogramowania dla firm wymagającego usługi wdrożeniowej

Podobnie przedstawia się układ sił w grupie "oprogramowanie dla firm wymagające usługi wdrożeniowej". Tu także jako najpopularniejszego producenta resellerzy najczęściej wymieniali InsERT.

Jak podaje CRN (nr 26/2003), "z danych najnowszego barometru można wywnioskować, że rynek aplikacji został już dawno podzielony. Pozycje poszczególnych producentów nie zaskakują bowiem zbytnio. Wrocławski Insert od lat sprzedaje największą liczbę pudełkowych aplikacji dla firm."


InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »