InsERT S.A.

Podwójny certyfikat Verified for Windows Server 2003 dla firmy InsERT

Systemy Subiekt GT i Rachmistrz GT przeszły zaawansowane testy firmy Microsoft

Warszawa, 24 lutego 2004 roku -- Firma Microsoft i InsERT poinformowały, że programy firmy InsERT: Subiekt GT i Rachmistrz GT pomyślnie przeszły zaawansowane testy oprogramowania i otrzymały prestiżowy certyfikat Verified for Windows Server 2003.

Subiekt GT to nowoczesny system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm. Jest bardzo przyjaznym i sprawnym narzędziem wspomagającym całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp. Subiekt GT jest pierwszym w Polsce systemem wspomagania sprzedaży posiadającym certyfikat Verified for Windows Server 2003.

Microsoft Windows Server 2003

Rachmistrz GT to niezwykle przyjazny program do obsługi księgowości dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych. Polecany jest firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Oba programy wchodzą w skład systemu InsERT GT. Uhonorowanie ich certyfikatem Verified for Windows Server 2003 oznacza spełnienie przez system InsERT GT najwyższych światowych standardów i przygotowanie do pracy z najnowszymi technologiami firmy Microsoft. Jest też świadectwem umiejętnego wykorzystania nowoczesnych technologii informatycznych dla potrzeb biznesowych klientów. Certyfikat dowodzi, że system InsERT GT może być z powodzeniem instalowany na platformie Windows Server 2003 oraz Windows Small Business Server 2003, jak również wykorzystywany w przedsiębiorstwach stosujących najnowszą infrastrukturę informatyczną Microsoft.

"Bardzo się cieszę, że kolejna polska firma uzyskała certyfikat Verified for Windows Server 2003, ponieważ certyfikat ten oznacza, iż klienci i użytkownicy naszego najnowszego systemu operacyjnego mogą w pełni wykorzystywać możliwości systemu InsERT GT" - powiedział Tomasz Bochenek, dyrektor generalny polskiego oddziały firmy Microsoft. "Jest on także potwierdzeniem wysokiej jakości oprogramowania Subiekt GT i Rachmistrz GT" - dodał Tomasz Bochenek.

"Cieszymy się, że jako pierwsza firma w Polsce oferujemy całościowe zaawansowane rozwiązanie biznesowe do zarządzania małą i średnią firmą, wyróżnione certyfikatem Verified for Windows Server 2003. Dzięki Rachmistrzowi GT i Subiektowi GT, sprawne zarządzanie na każdym etapie stało się rzeczywistością. Zintegrowany system InsERT GT, którego elementami są Subiekt i Rachmistrz, to z pewnością optymalny wybór dla polskich firm u progu wejścia do Unii" - powiedział Jarosław Szawlis, prezes firmy InsERT.

Firma InsERT posiada status Microsoft GOLD Certified Partner.


Firma Microsoft została założona w roku 1975. W Polsce Microsoft jest obecny już od ponad 10 lat. Firma jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania, usług i technologii internetowych dla użytkowników indywidualnych i przedsiębiorstw. Microsoft oferuje szeroki asortyment produktów i usług stworzonych w celu zwiększenia możliwości ludzi za pomocą doskonałego oprogramowania zawsze, wszędzie i na każdym urządzeniu.

Tomasz Bochenek, dyrektor generalny polskiego oddziału firmy Microsoft, otrzymał w grudniu 2002 r. specjalną nagrodę Business Centre Club za wybitne osiągnięcia w budowaniu cywilizacji informatycznej w Polsce. W maju 2003 r. uhonorowany został zaszczytnym mianem Menedżera Roku konkursu Złote Procesory Teleinfo 2003. Ten sam tygodnik profesjonalnych użytkowników teleinformatyki - Teleinfo wyróżnił polski oddział firmy Microsoft w kategorii Firma Roku.

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft w WWW pod adresem: https://www.microsoft.com/poland/.

Kontakt wyłącznie dla prasy:

monikak [at] microsoft.com [user] Monika Kretowicz
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195a, 02-222 Warszawa
tel. 22-594-10-00, faks 22-594-10-02
e-mail: monikak [at] microsoft.com

v-ergizi [at] microsoft.com [user] Eryka-Maria Gizińska
Sigma International (Poland) Ltd Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195a, 02-222 Warszawa
tel. 22-594-10-00, faks 22-594-10-02
e-mail: v-ergizi [at] microsoft.com

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »