InsERT S.A.

InsERT sprzedał już ponad 200 tysięcy programów

Wrocław, 3 marca 2004 roku -- Liczba licencji sprzedanych przez wrocławskiego producenta oprogramowania - firmę InsERT Sp. z o.o. przekroczyła 200 tysięcy. Potwierdza to fakt, że InsERT od wielu lat utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera na polskim rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Poniższy wykres prezentuje wielkość sprzedaży firmy od początku jej istnienia.

Ilość pakietów sprzedanych przez InsERT w latach 1992-2004

"Sprzedaż tak dużej liczby kopii, nieporównywalnej z innymi firmami naszego rynku, możliwa była dzięki wiedzy i zaangażowaniu wielu osób, które tworzą sprawnie funkcjonujący organizm Insertu. W swej historii zawsze stawialiśmy na tworzenie oprogramowania bogatego funkcjonalnie, intuicyjnego w obsłudze i sprzedawanego za rozsądną cenę. Nie bez znaczenia jest dobrze funkcjonująca opieka posprzedażna, świadczona zarówno ze strony konsultantów naszego Call Center, jak i sieć serwisantów i dystrybutorów." – powiedział Jarosław Szawlis, prezes InsERT Sp. z o.o.

Odrobina historii

Firma InsERT powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. Historia Insertu zaczęła się od programu Subiekt - komputerowego systemu sprzedaży. W następnych latach na rynek trafiały kolejne wersje programu. Wkrótce ofertę firmy uzupełniły kolejne programy: Rachmistrz - komputerowa księga przychodów i rozchodów (1994), Rewizor - system finansowo-księgowy (1995), Kasiarz - system obsługi kas fiskalnych (1996), Gratyfikant - system kadrowo-płacowy (1997), Fabrykant - system wspomagania produkcji (1998). W 1999 odbyła się premiera najpopularniejszych programów Insertu - Subiekta, Rachmistrza i Rewizora - w wersji dla Windows. W roku 2000 rozpoczęła się sprzedaż pierwszego w ofercie firmy produktu dla użytkowników indywidualnych - programu Skarbnik - Twój budżet domowy, a rok później w ofercie pojawił się system wspomagania decyzji Analityk. W 2003 miał swoją premierę system InsERT GT - zintegrowany pakiet programów Subiekt GT oraz Rachmistrz GT pracujący na platformie Microsoft SQL Server 2000.

Programy firmy InsERT są na bieżąco aktualizowane pod kątem zmieniających się przepisów prawnych - już wkrótce wszystkie oferowane systemy będą dostosowane do wymogów prawa unijnego. W połowie grudnia ubiegłego roku producent wprowadził do sprzedaży unijną wersję systemu finansowo-księgowego Rewizor 3 EURO.

Dokonania i sukcesy

Liczba sprzedanych licencji programów to nie jedyny miernik popularności systemów Insertu. Przede wszystkim liczy się zadowolenie i satysfakcja użytkowników. Publicznie wyrażane opinie są dla programów Insertu bardzo korzystne - systemy co roku zdobywają różne znaczące nagrody. Szczególnym wyrazem uznania są wyróżnienia przyznawane przez specjalistyczne czasopisma - Enter, PC World Komputer, Computerworld oraz nagrody, które zdobyć można na targach komputerowych (np. Grand Prix na Komputer Expo 2000).

InsERT otrzymuje też prestiżowe certyfikaty: Microsoft Certified Solution Provider, Microsoft Certified Partner, Microsoft Gold Certified Partner for Software Products, Verified for Windows Server 2003, które wyróżniają firmę wśród innych producentów oprogramowania w Polsce.

Strategiczni partnerzy

Programy Insertu doceniane są także przez instytucje finansowe. Systemy oferowane przez producenta umożliwiają korzystanie z bankowości elektronicznej klientom największych polskich banków, w tym Banku Śląskiego, BZ WBK, BRE Banku czy Raiffeisen Banku.

Partnerem firmy w zakresie oferowania, dostarczania i wdrażania programów jest SAP Polska. Wspólna oferta jest w szczególności skierowana do takich firm, w których możliwe jest jednoczesne wykorzystywanie programów InsERT w oddziałach i innych jednostkach organizacyjnych przedsiębiorstw oraz programów SAP w jednostkach centralnych przedsiębiorstw.

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »