InsERT S.A.

InsERT i Raiffeisen Bank - wspólnie do Europy

Warszawa, 24 marca 2004 roku -- Firma InsERT oraz Raiffeisen Bank Polska S.A. poinformowały o wspólnej ofercie dla firm, która umożliwi sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstw po akcesji Polski do Unii Europejskiej. Współpraca obu firm ma już kilkuletnią historię, której początkiem było zintegrowanie systemu bankowości elektronicznej oferowanego przez Raiffeisen Bank Polska S.A. i aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem produkowanych przez InsERT.

Rewizor 3 EURO i R-Express

"Wspólna oferta Insertu i Raiffeisen Bank to dla polskich przedsiębiorstw najkorzystniejsze obecnie rozwiązanie na rynku. Cieszymy się, że możemy firmom zaproponować z jednej strony informatyczną obsługę na najwyższym poziomie, z drugiej zaś bardzo konkurencyjne usługi bankowe" - powiedział Tomasz Sokołowski, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie InsERT Sp. z o.o.

Nowa propozycja ma pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom sprawnie działać w nowej europejskiej rzeczywistości. Współpraca największego polskiego producenta oprogramowania dla MSP i banku, który na europejskim rynku odgrywa istotną rolę to pierwsza tego typu "inicjatywa proeuropejska".

"Połączenie oferowanego przez nas - w ramach pakietu R-Profit - systemu bankowości elektronicznej R-Express z systemem finansowo-księgowym firmy InsERT zapewnia automatyzację czynności związanych z przygotowaniem płatności. Dodatkowe korzyści dla klienta to skrócenie czasu związanego z przygotowywaniem zleceń oraz ograniczenie potencjalnych błędów przy wprowadzaniu i uzgadnianiu danych. Wierzymy, że nasza wspólna oferta przyczyni się do wzrostu zainteresowania klientów integracją systemów, co przyniesie trójstronne korzyści" - powiedział Dariusz Mroziński z Departmentu Zarządzania Środkami Finansowymi Przedsiębiorstw Raiffeisen Bank Polska S.A.

Kontakt dla prasy - Raiffeisen Bank Polska S.A.:

izabela.mrozewska [at] raiffeisen.pl [user] Izabela Mrozewska
Biuro Public Relations
tel. 22-585-20-43, faks 22-585-20-49
e-mail: izabela.mrozewska [at] raiffeisen.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »