InsERT S.A.

InsERT deklasuje konkurencję na rynku oprogramowania księgowego

Producenci najpopularniejszych pudełkowych programów finansowo-księgowych

Wrocław, 7 września 2004 roku -- W najnowszej ankiecie przeprowadzonej przez dwutygodnik firm komputerowych Computer Reseller News (Nr 18/2004) InsERT po raz kolejny deklasuje konkurencję. W badaniu przeprowadzonym w sierpniu 2004 r. ponad 30 proc. spośród 359 resellerów i integratorów, wskazało InsERT jako producenta najlepiej sprzedającego się oprogramowania finansowo-księgowego. "Wśród aplikacji dla firm sprzedawanych w pudełkach w pierwszym półroczu 2003 r. największym popytem cieszyły się produkty Insertu. Wskazało je ponad 30 proc. resellerów." Kolejne firmy uwzględnione w rankingu uzyskały odpowiednio: 18,3%, 15,5% i 10%. Widać wyraźnie, iż drugi wymieniany producent programów finansowo-księgowych uzyskał nieco ponad połowę głosów uzyskanych przez InsERT, a pozostali nawet nie zbliżyli się do lidera, tak więc przewaga wrocławskiego producenta jest miażdżąca. Warto również przypomnieć, ze to właśnie Rewizor - system stworzony przez InsERT jest najlepiej ocenianym programem przez księgowych (wg raportu ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku: "Plany zakupowe MSP w zakresie oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą").

"Bardzo cieszy nas fakt, że z roku na rok powiększamy swoje udziały rynkowe, jednocześnie gromadząc prawie dwa razy więcej głosów niż najbliższy z konkurentów. Tak dobra sprzedaż wynika po pierwsze z wysokiej jakości naszych programów, po drugie z ich atrakcyjnej ceny, po trzecie zaś z doskonałej współpracy z siecią dystrybucji. InsERT zawsze stawiał na wspieranie sprzedawców. Różnorodne szkolenia, wsparcie marketingowe oraz związanie się z najlepiej postrzeganą marką programów dla MSP - to przyciąga coraz więcej firm, które chcą zajmować się dystrybucją naszego oprogramowania" - powiedział dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w InsERT Tomasz Sokołowski.

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »