InsERT S.A.

Kolejne programy Insertu dostępne poprzez Internet

Wrocław, 14 września 2004 roku -- InsERT Sp. z o.o. we współpracy z Polskim Centrum Teleinformatyki S.A. umożliwiał dotychczas dostęp w modelu ASP (korzystanie z aplikacji poprzez sieć Internet w rozliczeniu miesięcznym) do następujących programów: Subiekt dla Windows, Rachmistrz dla Windows, Rewizor dla Windows. Ze względu na pozytywne opinie klientów i liczne pytania o możliwość pracy w modelu ASP z innymi programami, wrocławski producent oprogramowania zdecydował się poszerzyć ofertę aplikacji dostępnych w sieci o system InsERT GT. Jest to w pełni zintegrowany pakiet programów do prowadzenia firmy z sektora MSP, zawierający program do obsługi sprzedaży - Subiekt GT oraz program do prowadzenia książki przychodów i rozchodów oraz naliczania podatku zryczałtowanego - Rachmistrz GT. Wkrótce dołączy do nich również program do prowadzenia pełnej księgowości - Rewizor GT, wzbogacony o podstawową obsługę płac dzięki bezpłatnemu modułowi mikroGratyfikant GT.

"Podpisanie kolejnej umowy z PCT jest dowodem na rosnące zapotrzebowanie klientów na pracę w modelu ASP. Co więcej, przygotowujemy specjalne zmiany w licencjach naszych produktów z linii GT, które umożliwią pracę zdalną w firmach wielooddziałowych. Dzięki temu klienci będą mogli wykorzystywać pulę posiadanych stanowisk w dowolny sposób, również przenosząc je pomiędzy oddziałami" - powiedział Tomasz Sokołowski, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie InsERT.

"Obecność w naszej ofercie ASP oprogramowania o tak ugruntowanej na polskim rynku pozycji, jaką posiadają produkty firmy InsERT, jest ważnym elementem promowanego przez naszą firmę modelu usług" - powiedział Piotr Pawłowski, dyrektor generalny PCT S.A.

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »