InsERT S.A.

Licencja oddziałowa na pracę zdalną Subiekta GT rewolucją na rynku oprogramowania dla firm oddziałowych

Wrocław, 22 października 2004 roku -- Firma InsERT, wrocławski producent oprogramowania dla firm, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży licencji oddziałowych na pracę zdalną. Ich pojawienie się na rynku stanowi rewolucję cenową, otwierającą możliwości łączenia w jeden spójny system zarządzania przedsiębiorstwem poszczególne jednostki nawet niewielkich podmiotów o strukturze centrala-oddziały. Dzięki nowej ofercie również te firmy, których budżety dotychczas nie były w stanie podźwignąć kosztów wdrożenia skomplikowanych systemów dla firm oddziałowych, będą mogły - pracując na jednej wspólnej bazie danych - na bieżąco zarządzać całością firmy. Licencje oddziałowe na pracę zdalną są elementem umożliwiającym wykorzystanie w firmach sektora MSP najpopularniejszego na rynku systemu sprzedaży - Subiekta GT.

"Nasza oferta zawsze była postrzegana jako bardzo atrakcyjna funkcjonalnie i cenowo. Wraz ze zmieniającą się rzeczywistością staramy się wytyczać nowe kierunki na rynku IT, oferując nowoczesne rozwiązania, których wdrożenie jest realne finansowo i korzystne biznesowo także w firmach naprawdę niewielkich" - powiedział dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w InsERT Tomasz Sokołowski.

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem:

https://www.insert.com.pl/

Tel. 71-78-76-100 i 71-78-76-110

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »