InsERT S.A.

Promocyjne zestawy komputerów Hewlett-Packard wraz z oprogramowaniem InsERT

Komputery Hewlett-Packard z oprogramowaniem InsERT doskonałą propozycją dla średnich i małych firm

Warszawa, 26 października 2004 roku -- HP wspólnie z firmą InsERT wprowadza promocję na sprzedaż komputerów stacjonarnych wraz z oprogramowaniem rachunkowym. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów. Wybierając jeden z promocyjnych komputerów biurkowych HP można teraz kupić w zestawie wybrane oprogramowanie firmy InsERT: Subiekt GT, Rachmistrz GT lub Rewizor GT - wszystko razem w specjalnej, bardzo atrakcyjnej cenie. Klient wybierając komputer i dodając pakiet oprogramowania oszczędza do kilkuset złotych!

+hp

W promocji biorą udział wybrane modele komputerów HP z serii HP Compaq dx2000, HP Compaq dx6100, HP Compaq D530 CMT, HP Compaq dc7100 SFF oraz HP Compaq D530 USDT.

Dla przykładu model HP Compaq dx2000 z procesorem Celeron D320 wraz z oprogramowaniem Rachmistrz GT oferowany jest w cenie 2 194 zł, z oprogramowaniem Subiekt GT cena wynosi 2 330 zł, a komputer z Rewizor GT 2 602 zł netto. Cena tego samego modelu w normalnej sprzedaży wynosi 2 160 zł.

"Idea zakupu sprzętu wraz z niezbędnym do prowadzenia firmy oprogramowaniem wychodzi naprzeciw oczekiwaniom małych i średnich firm", powiedział Maciej Makowski, dyrektor działu rozwiązań dla sektora MŚP w HP Polska. "Oferowane w promocji produkty firmy InsERT zyskały uznanie rynkowe użytkowników i stanowią doskonałe narzędzie do prowadzenia biznesu".

"Doskonały sprzęt HP i najlepszy system do zarządzania przedsiębiorstwem - InsERT GT - to nasza wspólna propozycja dla małych i średnich firm. Siła naszych marek zaangażowana we wspólne przedsięwzięcie oraz niezwykle atrakcyjna propozycja cenowa tworzą nową jakość na rynku. Nasza oferta kierowana jest m.in. do firm, które dotychczas nie mogły sobie pozwolić na zakup markowego sprzętu i oprogramowania", powiedział Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w InsERT Sp. z o.o.

W najnowszej ankiecie przeprowadzonej przez dwutygodnik firm komputerowych Computer Reseller News (nr 18/2004) InsERT po raz kolejny deklasuje konkurencję. W badaniu przeprowadzonym w sierpniu 2004 r. ponad 30 proc. spośród 359 resellerów i integratorów wskazało InsERT jako producenta najlepiej sprzedającego się oprogramowania finansowo-księgowego. "Wśród aplikacji dla firm sprzedawanych w pudełkach w pierwszym półroczu 2003 r. największym popytem cieszyły się produkty Insertu. Wskazało je ponad 30 proc. resellerów." Kolejne firmy uwzględnione w rankingu uzyskały odpowiednio: 18,3%, 15,5% i 10%. Widać wyraźnie, iż drugi wymieniany producent programów finansowo-księgowych uzyskał nieco ponad połowę głosów uzyskanych przez InsERT, a pozostali nawet nie zbliżyli się do lidera, tak więc przewaga wrocławskiego producenta jest miażdżąca. Warto również przypomnieć, że to właśnie Rewizor - system stworzony przez InsERT jest najlepiej ocenianym programem przez księgowych (wg raportu ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku: "Plany zakupowe MSP w zakresie oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą").

Promocja jest ograniczona ilością pakietów. HP jako organizator promocji zastrzega sobie możliwość zmiany modeli i cen promocyjnych oraz innych warunków promocji w trakcie trwania promocji, z przyczyn od niej niezależnych.

Szczegóły oferty promocyjnej na stronie: https://www8.hp.com/promocje/ lub https://www8.hp.com/doc/3921.

HP to światowy dostawca rozwiązań technicznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Oferta firmy obejmuje infrastrukturę informatyczną, komputery osobiste i urządzenia dostępowe, usługi globalne oraz rozwiązania w zakresie druku i przetwarzania obrazu dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, a także małych i średnich firm. Więcej o firmie pod adresem: https://www8.hp.com/.

Kontakt dla prasy:

Dariusz.Walach [at] hp.com [user] Dariusz Wałach
Hewlett-Packard Polska, UBC II, ul. Szturmowa 2a, 02-678 Warszawa
tel. 22-565-78-64
e-mail: Dariusz.Walach [at] hp.com

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Więcej o firmie pod adresem: https://www.insert.com.pl/.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »