InsERT S.A.

Dostęp do aplikacji InsERT poprzez KOMAKO.asp

Wrocław, 9 listopada 2004 roku -- InsERT Sp. z o.o. we współpracy z firmą Komako proponuje użytkowanie w modelu ASP systemu InsERT GT, czyli dostęp do aplikacji: Subiekt GT, Rachmistrz GT oraz Rewizor GT poprzez sieć Internet w rozliczeniu miesięcznym za korzystanie.

Usługa ta gwarantuje utrzymanie bazy danych oprogramowania opartego o MS SQL Server na serwerach Komako i umożliwia Subiektowi GT pracę w kilku oddziałach (lub oddalonych punktach sprzedaży) na jednej wspólnej bazie danych. Dzięki połączeniu oddziałów użytkownik otrzymuje funkcjonalność systemu on-line, który do niedawna dostępny był jedynie dla dużych korporacji i banków. Obecnie będzie on mógł dysponować wszystkimi danymi na bieżąco.

Dodatkowo każdy użytkownik jest połączony z bazą danych w kanale VPN, co zapewnia bezpieczeństwo danych. Kolejnym zabezpieczeniem są uprawnienia na poziomie aplikacji.

Taka oszczędność czasu i pieniędzy może stanowić istotną przewagę nad konkurencją.

Oferta jest szczególnie korzystna dla większych firm, w których z programu korzysta więcej niż 5-ciu użytkowników i konieczne jest zainstalowanie pełnej wersji Microsoft SQL Server 2000.

"Bardzo cieszy nas fakt, że kolejna firma decyduje się na świadczenie usług w modelu ASP w oparciu o nasze oprogramowanie z linii InsERT GT" - powiedział Tomasz Sokołowski, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie InsERT.

Firma Komako posiada tytuł Autoryzowanego Partnera InsERT.

Dokładny opis usługi oraz cennik znajdą Państwo na stronie: http://www.komako.pl/asp.htm.

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Więcej o firmie pod adresem: https://www.insert.com.pl/.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »