InsERT S.A.

Sukces Rewizora GT

Wrocław, 16 grudnia 2004 roku -- Wrocławski producent oprogramowania, firma InsERT, poinformowała o tysięcznej sprzedanej licencji systemu finansowo-księgowego - Rewizora GT. Jego pojawienie się na rynku w drugiej połowie października 2004 roku to księgowe wydarzenie roku. Program z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz większą popularność. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze Rewizor GT spełnia oczekiwania zarówno księgowych samodzielnie prowadzących księgowość, jak i biur rachunkowych. Program można używać na dowolnej liczbie stanowisk, co jest wyjątkową ofertą na rynku. Rewizor GT stworzony został w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz jest dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej, a dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT umożliwia także podstawową obsługę płac.

Rewizor GT to najnowsza edycja popularnego systemu finansowo-księgowego firmy InsERT. Rewizor - bo o nim mowa - stworzony został przed ponad dziewięcioma laty i zdobył już ugruntowaną pozycję na rynku. Według raportu ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku: "Plany zakupowe MSP w zakresie oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą" jest to najlepiej przez księgowych oceniana marka programu finansowo-księgowego. O sukcesie Rewizora świadczy również fakt, że jest to najczęściej sprzedawany program księgowy w Polsce (wg CRN nr 18/2004 - ankieta resellerska czytelników, 359 odpowiedzi). Od pierwszego dnia jego wejścia na rynek do chwili obecnej sprzedano ponad 21 tys. licencji tego programu.

Cena Rewizora GT wynosi 1150 zł + VAT.

Do końca roku użytkownicy Rewizora dla Windows, Rewizora 3 lub Rewizora 3 EURO mogą nabyć program po specjalnej cenie 600 zł + VAT, zaś korzystający ze starszych wersji programów księgowych w cenie 800 zł + VAT.

Szczegółowe informacje o programie oraz jego wersję demonstracyjną znaleźć można w serwisie internetowym firmy InsERT.

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Więcej o firmie pod adresem: https://www.insert.com.pl/.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »