InsERT S.A.

System klasy CRM dla InsERT GT

Wrocław, 1 kwietnia 2005 roku -- Firmy InsERT Sp. z o.o. oraz Connect Distribution Sp. z o.o. poinformowały o podjęciu współpracy i wprowadzeniu na rynek systemu zarządzania kontaktami z klientami - recentCRM dla InsERT GT. recentCRM dla InsERT GT to specjalna wersja popularnego systemu recentCRM. Porozumienie pomiędzy firmami pozwala poszerzyć grono dotychczasowych odbiorców programu recentCRM o użytkowników oprogramowania firmy InsERT, zdecydowanie najpopularniejszego na rynku MSP. Efektem współpracy jest profesjonalny, rozbudowany system CRM oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie.

recentCRM dla InsERT GT jest rozwiązaniem automatyzującym proces zarządzania kontaktami z klientami, służy wspomaganiu oraz synchronizacji działań handlowych i marketingowych w małych i średnich firmach. Umożliwia sprawne zarządzanie pracą działu handlowego na każdym etapie sprzedaży, delegację zadań oraz bieżącą kontrolę realizacji założonych planów.

"Wybór firmy Connect Distribution jako partnera w zakresie budowy oferty oprogramowania CRM dla naszych klientów nie był przypadkowy. Pozycja programu recentCRM na rynku była dla nas ważnym argumentem. Istotne jest również porozumienie, które zakłada, że obie firmy traktują tę współpracę wyjątkowo - InsERT nie planuje wprowadzenia do sprzedaży konkurencyjnego wobec recentCRM oprogramowania, a Connect Distribution prowadzić będzie wyodrębnioną linię produktu wyłącznie we współpracy z nami. Oczywiście nadal w ofercie Connect Distribution pozostaje też standardowa wersja recentCRM. Mam jednak nadzieję, że rozwój recentCRM dla InsERT GT zgodnie z pojawiającymi się sugestiami użytkowników spowoduje, że ta linia będzie sprzedawać się jeszcze lepiej niż produkt standardowy" - powiedział Tomasz Sokołowski, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie InsERT.

"Obserwując i analizując obecną sytuację oraz ożywienie panujące na rynku systemów CRM dla małych i średnich przedsiębiorstw nawiązana współpraca z firmą InsERT ma dla nas bardzo istotne, a wręcz strategiczne znaczenie. Naszym zdaniem firma InsERT jest obecnie liderem polskiego rynku oprogramowania dla segmentu MSP, zarówno w zakresie ilości posiadanych użytkowników, organizacji i wielkości sieci partnerów, jak i zaawansowania technologicznego. Dzięki temu integracja uznanego od lat i chyba najpopularniejszego na naszym rynku systemu zarządzania kontaktami z klientami recentCRM z aplikacjami firmy InsERT nie stanowi problemu. Obecni, jak i nowi użytkownicy rozwiązań InsERT otrzymają aktualnie pełny zestaw aplikacji biznesowych, łącznie z nieodzownym w dłuższej perspektywie czasu modułem CRM. Jesteśmy przekonani, iż pozycja rynkowa oraz siła sprzedaży firmy InsERT pozwoli nam wspólnie ustanowić pewien standard na polskim rynku w zakresie aplikacji CRM dla małych i średnich podmiotów gospodarczych, dając tym firmom nowoczesne narzędzie dla podwyższenia swojej konkurencyjności, jakości obsługi oraz strategii pozyskiwania i utrzymywania klientów" - powiedział Krzysztof Szubert, General Manager firmy Connect Distribution Sp. z o.o.

recentCRM dla InsERT GT umożliwia weryfikację wyników sprzedaży z prowadzonymi przez firmę akcjami promocyjnymi. Dzięki swojej elastyczności i bogatej funkcjonalności system może być stosowany w firmach handlowo-usługowych o dowolnej specjalizacji.

Z poziomu recentCRM dla InsERT GT korzystać można z danych, które zgromadzone zostały w systemach InsERT GT lub mikroSUBIEKT dla Windows. recentCRM dla InsERT GT to system otwarty, do którego możliwe jest dodanie rozszerzeń funkcjonalnych i zestawień stworzonych na potrzeby klienta przez wyspecjalizowanych serwisantów.

Cena recentCRM dla InsERT GT wynosi 450 zł + 22% VAT.

Szczegółowe informacje o programie oraz jego wersję demonstracyjną znaleźć można w serwisie internetowym firmy InsERT.

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Więcej o firmie pod adresem: https://www.insert.com.pl/.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »