InsERT S.A.

Programy Insertu w ofercie łączonej z komputerami Fujitsu Siemens Computers

Wrocław, 3 listopada 2005 roku -- Firmy: InsERT - producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz Fujitsu Siemens Computers - czołowa europejska firma informatyczna, poinformowały o wprowadzeniu na rynek wspólnej oferty na sprzedaż profesjonalnych komputerów do zastosowań biurowych wraz z oprogramowaniem z linii InsERT GT.

Oferta przeznaczona jest dla klientów poszukujących wydajnych komputerów, które poradzą sobie ze wszystkimi potrzebami firmy, a jednocześnie będą do nabycia po przystępnej cenie.

Specjalne ceny przygotowane zostały dla kupujących zestaw złożony z jednego z komputerów firmy Fujitsu Siemens Computers, wyposażonych w procesor Intel (ESPRIMO P5905, SCENIC P320, notebook AMILO PRO V2030) oraz oprogramowania Insertu (Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT).

"Przystępując do współpracy z Fujitsu Siemens Computers, wzięliśmy przede wszystkim pod uwagę bardzo dobrą ofertę FSC - komputery wydajne i niedrogie. W połączeniu z naszym oprogramowaniem, które cechuje bardzo duża funkcjonalność i niska cena, stworzyliśmy niezwykle atrakcyjną propozycję dla małych i średnich firm. Wkrótce planujemy poszerzenie wspólnej oferty" - powiedział Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w InsERT Sp. z o.o.

"Odbiorcami komputerów stacjonarnych typów Esprimo i Scenic oraz mobilnych rozwiązań Amilo Pro V2030 na platformie Intela są przede wszystkim małe i średnie firmy, które oprócz optymalnych rozwiązań sprzętowych potrzebują oprogramowania do zarządzania swoimi przedsiębiorstwami. Najodpowiedniejszym partnerem jawi nam się firma Insert wraz ze swoim Subiektem GT, Rachmistrzem GT oraz Rewizorem GT. W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć współpracę o jednostki mobilne na platformie Intel Centrino” - powiedział Tomasz Zwoliński, dyrektor sprzedaży w kanale SMB w Fujitsu Siemens Computers.

Więcej informacji na temat promocyjnych zestawów znajdą Państwo w serwisie internetowym Insertu.

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Fujitsu Siemens Computers jest wiodącą firmą komputerową w Europie, której strategicznym celem jest dostarczanie rozwiązań, usług serwisowych i produktów nowej generacji z zakresu Mobility and Business Critical Computing. Szerokie portfolio produktów zawiera wszystkie klasy urządzeń począwszy od palmtopów, przez desktopy, a kończąc na rozwiązaniach klasy enterprise. Firma uzyskała silną pozycję na wszystkich kluczowych rynkach Europy, Środkowego Wschodu i Afryki. Łącząc siłę, innowacyjność oraz globalny zasięg swoich założycieli, firm Fujitsu Limited i Siemens AG, Fujitsu Siemens Computers oferuje produkty i rozwiązania spełniające wymagania dużych korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkowników prywatnych.

Dodatkowe informacje:

dorota.turska [at] fujitsu-siemens.com [user] Dorota Turska
Fujitsu Siemens Computers Sp. z o.o.
tel. 22-577-47-39
e-mail: dorota.turska [at] fujitsu-siemens.com

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »