InsERT S.A.

InsERT laureatem konkursu Bądź pierwszy z Microsoft

Warszawa, 15 listopada 2005 roku -- Firma InsERT Sp. z o.o. znalazła się w gronie laureatów konkursu aplikacji, zorganizowanego w ramach programu partnerskiego Bądź pierwszy z Microsoft. Statuetkę z rąk Tomasza Bochenka, dyrektora generalnego ds. sprzedaży i marketingu Microsoft na region Europy Środkowo-Wschodniej, odebrał Jarosław Szawlis, Prezes firmy InsERT. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie w pełni funkcjonalnych i efektywnych rozwiązań informatycznych, opartych na platformie bazodanowej SQL Server 2005, której premiera odbyła się w Warszawie.

Celem programu Bądź pierwszy z Microsoft było umożliwienie partnerom Microsoft oraz firmom specjalizującym się w tworzeniu rozwiązań informatycznych przygotowania się do wprowadzenia na rynek nowej platformy bazodanowej Microsoft SQL Server 2005. System Subiekt GT firmy InsERT znalazł się wśród 20 wyróżnionych rozwiązań, ocenionych jako najbardziej innowacyjne technologicznie.

"Program partnerski Bądź pierwszy z Microsoft był dla firm tworzących oprogramowanie doskonałą okazją do wcześniejszego zapoznania się z funkcjami nowej platformy bazodanowej Microsoft SQL Server 2005. Rozwiązanie Subiekt GT firmy InsERT, które jest jednym z laureatów konkursu ogłoszonego w ramach programu, wyróżniło się niezwykle innowacyjnym podejściem jego twórców do możliwości, jakie daje nasz nowy produkt. Jestem przekonany, że rynek szybko doceni potencjał systemu Subiekt GT, a firma poszerzy portfolio zadowolonych klientów" - powiedział Tomasz Bochenek, Dyrektor Generalny ds. sprzedaży i marketingu Microsoft na region Europy Środkowo-Wschodniej.

"Od lat tworzymy produkty w oparciu o Microsoft SQL Server. Dziesiątki tysięcy użytkowników linii InsERT GT to najlepszy dowód na to, że wybór platformy był właściwy. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by w dniu premiery nowej wersji SQL Server 2005 nasze produkty doskonale współpracowały z nowym produktem Microsoft" - powiedział Jarosław Szawlis, Prezes firmy InsERT.

Udział w konkursie zapewnił firmie InsERT możliwość wcześniejszego zapoznania się z nową funkcjonalnością platformy aplikacyjnej SQL Server 2005, Visual Studio 2005 i BizTalk Server 2006, a zwycięstwo - udział w wydarzeniach towarzyszących polskiej premierze nowych narzędzi. 20 laureatów otrzymało od Microsoft wsparcie merytoryczne i promocyjne, a w najbliższych miesiącach weźmie udział w zaawansowanych warsztatach dla programistów, prowadzonych przez certyfikowane przez Microsoft ośrodki szkoleniowe oraz w szerokiej kampanii informacyjnej prowadzonej w prasie i Internecie.

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Do chwili obecnej InsERT sprzedał ponad 250 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez firmę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem: https://www.insert.com.pl/.

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, aplikacji serwerowych i technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. W ofercie spółki znajdują się m.in.: system operacyjny Microsoft Windows, oprogramowanie biurowe Microsoft Office System 2003, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System i technologia Microsoft .Net. Z rozwiązań Microsoft korzystają ludzie i przedsiębiorstwa na całym świecie realizując swoje potrzeby i możliwości.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, na polskim rynku odział firmy istnieje od 1992 r. W trakcie swojej 12-letniej obecności w Polsce firma zaangażowała się w liczne programy społeczne, a w maju 2005 roku zainaugurowała działalność Forum Edukacji Microsoft - strategicznej inicjatywy mającej na celu wspieranie i upowszechnianie edukacji informatycznej w Polsce. W ramach Forum realizowane są projekty skierowane do szkół i uczelni, jak również programy, których celem jest przeciwdziałanie zjawisku tzw. "wykluczenia informacyjnego", poprzez ułatwianie dostępu do technologii grupom defaworyzowanym społecznie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie www.forumedukacji.pl.

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft w WWW pod adresem: https://www.microsoft.com/poland/.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »