InsERT S.A.

Aplikacja Roku 2006: Gratyfikant GT zwycięzcą w dwóch kategoriach

Wrocław, 4 kwietnia 2006 roku -- Najnowszy produkt Insertu - Gratyfikant GT został zwycięzcą w dwóch kategoriach konkursu na Aplikację Roku 2006, organizowanego przez Microsoft Polska.

Celem konkursu było wyłonienie spośród aplikacji tworzonych w Polsce najlepszych programów, które powstały w oparciu o nowoczesne narzędzia, są zgodne z obowiązującym prawem, a także charakteryzują się szybkością i ergonomią pracy.

Statuetki Aplikacja Roku 2006

Ocena każdego ze zgłoszonych programów była trójczłonowa. Pierwsza wystawiana była przez jurorów i dotyczyła technologicznej nowoczesności aplikacji, drugą także wystawiali jurorzy - oceniali wartość merytoryczną rozwiązania, natomiast ostatnią ocenę wystawiali użytkownicy programu. Gratyfikant GT stał się laureatem publiczności, na niego zostało oddanych najwięcej głosów. Ostatecznie został uznany za Najlepszą aplikację wspomagającą zarządzanie przedsiębiorstwem oraz Najlepszą aplikację wspomagającą zarządzanie informacją w firmie.

Jurorzy bardzo przychylnie wypowiadali się o Gratyfikancie GT. "Bardzo dobre wykonanie, nowy technologicznie, dobra dokumentacja, dobre pomysły na skrypty składowane - po prostu InsERT" - to opinia jurora Tomasza Cieplaka, prodziekana Politechniki Lubelskiej. Krzysztof Radziwon, konsultant KPMG Poland powiedział: "Aplikacja (...) dobrze sparametryzowana, podczas wdrożenia będzie spełniała wymogi stawiane przez regulacje wynikające z ustaw i innych aktów normatywnych".

Gratyfikant GT to program przeznaczony do prowadzenia ewidencji kadrowo-płacowej przedsiębiorstwa. Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat, ułatwia wystawianie deklaracji skarbowych oraz ZUS. Gratyfikant GT adresowany jest do osób, które w przedsiębiorstwach zajmują się obsługą kadrowo-płacową oraz do biur rachunkowych.

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem: https://www.insert.com.pl/.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »