InsERT S.A.

Zmień firmę na PLUS - premiera niebieskiego PLUSA dla InsERT GT

Wrocław, 14 lipca 2006 roku -- W ofercie Insertu pojawił się kolejny produkt adresowany do firm średniej wielkości. niebieski PLUS dla InsERT GT jest pierwszym z serii specjalnych pakietów rozszerzeń funkcjonalnych, posiadających wspólną nazwę: PLUS dla InsERT GT. Każde z rozszerzeń zostało wyróżnione odpowiednim kolorem.

niebieski PLUS dla InsERT GT

PLUS dla InsERT GT powstał z myślą o firmach, którym w codziennej pracy niezbędny jest system o bogatszej funkcjonalności. Dzięki PLUSOM systemy z linii InsERT GT zyskują nową rozbudowaną funkcjonalność bez konieczności zmiany w strukturze programów i bez zastosowania dodatkowych narzędzi lub systemów. Przy wykorzystaniu PLUSÓW możliwe jest stworzenie systemu spełniającego wymagania firm średniej wielkości. Każdy z klientów może dobierać poszczególne PLUSY według własnych potrzeb, w zależności od tego, jaka funkcjonalność jest mu niezbędna.

Koszty wdrożenia systemów InsERT GT oraz wybranych PLUSÓW są znacząco niższe od analogicznych rozwiązań o identycznej bądź podobnej funkcjonalności innych producentów.

"Oprogramowanie InsERT GT jest coraz powszechniej wdrażane w firmach średnich oraz takich, których potrzeby są ponadstandardowe" - mówi Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w InsERT Sp. z o.o. - "Nasi partnerzy wygrywają przetargi, pozostawiając w pobitym polu dostawców oprogramowania, którzy jeszcze do niedawna czuli się niezagrożeni. Dziś to InsERT GT stanowi poważną alternatywę funkcjonalną i cenową. By nasza oferta jeszcze lepiej wpasowywała się w potrzeby większych firm, zdecydowaliśmy się na rozwój linii InsERT GT - z jednej strony otwierając programy na potrzeby integratorów i firm wdrożeniowych - tu proponujemy Sferę dla InsERT GT, z drugiej strony oferując PLUSY, a więc pakiety rozszerzeń fukcjonalnych przydatnych w pracy firm średnich."

Cena niebieskiego PLUSA dla InsERT GT wynosi 950 zł netto.

Więcej informacji o niebieskim PLUSIE dla InsERT GT znaleźć można w serwisie internetowym firmy InsERT pod adresem https://www.insert.com.pl.

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Do chwili obecnej InsERT sprzedał ponad 250 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez firmę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem: https://www.insert.com.pl/.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »