InsERT S.A.

Biuro GT wspomaga pracę biura rachunkowego

Wrocław, 16 października 2006 roku -- Pojawił się nowy produkt w ofercie Insertu, stworzony specjalnie z myślą o biurach rachunkowych i doradcach podatkowych. Biuro GT ma ułatwić pracę księgowym i kadrowym zatrudnionym w biurach rachunkowych.

Biuro GT

Program oferuje dwie niezależne grupy funkcjonalności. Pierwsza grupa funkcji Biura GT integruje wiele operacji wykonywanych w programach księgowych (Rachmistrz GT, Rewizor GT) i kadrowo-płacowych (Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) z linii InsERT GT, stając się wygodną podstawą pracy dla zatrudnionych w biurze. Program Biuro GT automatyzuje wykonywanie operacji powtarzalnych, koniecznych do przeprowadzenia w każdym z obsługiwanych podmiotów. W systemie możliwe jest automatyczne modyfikowanie najważniejszych parametrów programów księgowych i kadrowych. Wiele operacji może być wykonanych zbiorczo - wśród nich naliczanie i wydruk deklaracji skarbowych oraz naliczanie i eksport deklaracji ZUS do pliku KDU.

Druga grupa funkcji ułatwia zarządzanie biurem rachunkowym. Biuro GT zawiera mechanizmy, które pozwalają w łatwy sposób harmonogramować pracę biura rachunkowego i kontrolować niektóre operacje wykonywane przez biuro. System generuje odpowiednie raporty, które ułatwią rozliczanie pomiędzy biurem rachunkowym a klientami. Dzięki definiowalnym procesom, możliwe jest opisywanie prac związanych z obsługą klienta biura rachunkowego w danym okresie. Program informuje użytkownika o stanie realizacji różnych spraw np. deklaracji skarbowych, które mogą być: naliczone, sprawdzone, wydrukowane, wysłane do urzędu skarbowego itp.

"Programy Insertu dla biur rachunkowych mają doskonałą opinię wśród księgowych i doradców podatkowych. Od lat wykorzystujemy w pracy naszego biura oprogramowanie firmy InsERT. Obsługa tych programów jest bardzo intuicyjna, a bogata funkcjonalność pozwala sprostać różnorodnym wymaganiom stawianym przez dziesiątki klientów biura. InsERT dostarcza również aktualizacje programów, które zapewniają zgodność z obowiązującym aktualnie prawem. Dlatego uważam, że rozwiązania oferowane przez InsERT to najlepszy wybór dla biur, którym zależy na wysokiej jakości programów i solidnej opiece posprzedażnej" - powiedział doradca podatkowy Paweł Bartkowiak, prezes Agencji Finansowo-Księgowej Raport.

Do końca listopada promocyjna cena programu Biuro GT wynosi 450 zł netto.

Więcej informacji o Biurze GT znaleźć można w serwisie internetowym firmy InsERT pod adresem https://www.insert.com.pl.

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Do chwili obecnej InsERT sprzedał ponad 270 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez firmę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem: https://www.insert.com.pl/.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »