InsERT S.A.

Subiekt GT Sfera wygrał konkurs na zgodność z Microsoft Windows Vista

Wrocław, 24 października 2006 roku -- Otwarty system sprzedaży Subiekt GT Sfera został zwycięzcą konkursu na najlepsze aplikacje zgodne z systemem Microsoft Office 2007 oraz Microsoft Windows Vista.

Konkurs został zorganizowany przez Microsoft Polska i był wprowadzeniem do premiery Windows Vista oraz Microsoft Office 2007. Celem konkursu było stworzenie aplikacji, które są zgodne z nowym systemem operacyjnym i pakietem biurowym.

Odzew na konkurs był bardzo liczny - łącznie zgłoszono do niego 160 aplikacji.

Do ostatniego etapu konkursu - oceny aplikacji wykorzystujących unikalne elementy Windows Vista i Microsoft Office 2007 - zakwalifikowaliśmy 38 aplikacji. Wybór był prosty, najlepsze aplikacje zdecydowanie wyróżniały się i postanowiliśmy jednogłośnie je uhonorować - przyznają organizatorzy konkursu.

InsERT znalazł się w gronie sześciu producentów, których aplikacje zwyciężyły w kategorii zgodności z Windows Vista. Natomiast zwycięzcami w kategorii zgodności z Microsoft Office 2007 zostały aplikacje czterech firm.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie: https://www.microsoft.com/poland/partner/isv/info/konkurs_mos07_vista.mspx.

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Do chwili obecnej InsERT sprzedał ponad 270 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez firmę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem: https://www.insert.com.pl/.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »