InsERT S.A.

Program partnerski Klub InsERT

Wrocław, 15 stycznia 2007 roku -- 15 stycznia 2007 roku ruszył program partnerski firmy InsERT - Klub InsERT. Klient, który wykupił roczny Abonament na ulepszenia, staje się Członkiem Klubu i może korzystać z atrakcyjnych cen na produkty i usługi przygotowane przez Partnerów Klubu InsERT.

Klub InsERT

Klub InsERT jest programem partnerskim, który powstał specjalnie dla klientów, posiadających roczny Abonament na ulepszenia do przynajmniej jednego programu firmy InsERT. Przez cały okres obowiązywania abonamentu mogą oni wybierać produkty spośród ofert przygotowanych specjalnie dla Klubu InsERT.

Partnerami Klubu InsERT zostały znane na rynku firmy, które zaproponowały specjalne, promocyjne ceny na oferowane przez siebie produkty i usługi: Grupa Wydawnicza INFOR, KSV Biuro Informacji Gospodarczej, Plus, Raiffeisen Bank i portal PIT.pl.

Posiadacze Abonamentu na ulepszenia, którzy zdecydują się wybrać produkt lub usługę z oferty Klubu mogą połączyć korzyści.

"Teraz każdy może korzystać z oprogramowania lidera rynku dla małych i średnich przedsiębiorstw InsERT oraz odpowiedzi merytorycznych redakcji największego serwisu podatkowego PIT.pl" - mówi Jacek Wawrowski, prezes zarządu PIT.pl. "To uzupełniające się usługi tworzące łącznie bardzo efektywne rozwiązanie zarówno dla księgowych jak i osób samodzielnie prowadzących księgowość. Dzięki przystąpieniu przez PIT.pl do programu partnerskiego, użytkownicy Klubu InsERT będą mogli korzystać z tych rozwiązań dodatkowe 2 miesiące gratis."

Jak dodaje dyrektor KSV Biuro Informacji Gospodarczej Iwona Janeczek: "Specjalna oferta korzystania z ogólnopolskiego rejestru dłużników stworzona została z myślą o firmach, klientach firmy InsERT, które podobnie jak cały sektor MSP, na co dzień muszą sobie radzić z problemem opóźnionych płatności lub ich brakiem. Poprzez udział w programie KSV BIG pragnie przekazać wiedzę jak największej liczbie firm, jak samemu wykorzystać Internet oraz jasne ramy prawne do rozwiązywania problemów z dłużnikami i jak chronić się na przyszłość przed nierzetelnymi kontrahentami."

Przygotowany został specjalny serwis internetowy https://klub.insert.com.pl, w którym znajduje się zawsze aktualna oferta Klubu InsERT. Firma InsERT zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby oferta poszerzała się.

InsERT Sp. z o.o. jest twórcą i producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Do chwili obecnej InsERT sprzedał ponad 270 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez firmę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem: https://www.insert.com.pl/.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »