InsERT S.A.

Raiffeisen Bank i InsERT razem dla biznesu

Wrocław, 1 lutego 2007 roku -- Od 1 lutego 2007 r. klienci Insertu mogą na preferencyjnych warunkach zakładać konto firmowe w Raiffeisen Bank Polska. Wspólna oferta, jaką przygotował InsERT i Raiffeisen Bank to R-InsERT Konto Przedsiębiorcy. Konto to cechują promocyjne, obniżone stawki podstawowych opłat i prowizji. W najbliższych miesiącach współpraca między Insertem a Raiffeisen Bank Polska zaowocuje także wydaniem specjalnej karty debetowej.

"Użytkownicy naszych programów chętnie korzystają z usług Raiffeisen Bank. Współpraca Insertu i Raiffeisen Bank ma już wieloletnią historię" - mówi Tomasz Sokołowski, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Insertu. - "Tym razem naszym najlepszym klientom oferujemy możliwość otwarcia specjalnego, preferencyjnego rachunku bankowego. Już przed startem wspólnego programu zaczęły napływać do nas pierwsze zgłoszenia firm, które zdecydowały się na otwarcie R-InsERT Konta Przedsiębiorcy".

Klienci, którzy zdecydują się na założenie R-InsERT Konta Przedsiębiorcy, otrzymają od Insertu specjalny dokument, na podstawie którego będą mogli otworzyć rachunek w dowolnej placówce Raiffeisen Bank Polska.

R-InsERT Konto Przedsiębiorcy to jedna z ofert w ramach Klubu InsERT. Mogą z niej skorzystać ci posiadacze programów Insertu, którzy wykupili roczny Abonament na ulepszenia.

InsERT Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Do chwili obecnej InsERT sprzedał ponad 280 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez firmę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia.

Raiffeisen Bank Polska S.A. jest polskim bankiem należącym do grupy RZB (wiodącej grupy bankowej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Austrii). Raiffeisen Bank koncentruje się na obsłudze średnich i mniejszych przedsiębiorstw oraz polskiej klasy średniej oferując pełen zakres usług finansowych o najwyższej jakości.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »