InsERT S.A.

Produkty Insertu zgodne z Windows Vista

Certified for Windows Vista

Wrocław, 27 kwietnia 2007 roku -- Aplikacje z linii InsERT GT zostały wyróżnione logo Certified for Windows Vista. Oznacza to, że programy Insertu gwarantują stabilną pracę z najnowszym systemem operacyjnym Windows Vista, w pełni wykorzystując możliwości nowej platformy Microsoftu. Jednocześnie spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa.

"Ponad rok temu InsERT znalazł się w gronie 30 firm na świecie, które ogłosiły, że będą dostosowywać własne oprogramowanie do wymogów Windows Vista. Udało się, a o jakości tego dostosowania najlepiej świadczy przyznanie Insertowi certyfikatu Certified for Windows Vista" - mówi prezes firmy InsERT Sp. z o.o., Jarosław Szawlis. - "Nasi klienci mogą być spokojni - jeśli zmienią system operacyjny na Windows Vista, produkty z linii InsERT GT będą nadal niezawodnym narzędziami.

Certyfikat uzyskały następujące programy: Subiekt GT (system sprzedaży), Rachmistrz GT (księga przychodów i rozchodów i system naliczania podatku zryczałtowanego), Rewizor GT (system finansowo-księgowy), Gratyfikant GT (system kadrowo-płacowy), Subiekt GT Sfera (otwarty system sprzedaży) oraz Gratyfikant GT Sfera (otwarty system kadrowo-płacowy).

InsERT Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Do chwili obecnej InsERT sprzedał ponad 280 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez firmę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »