InsERT S.A.

Sello - rewolucja w obsłudze aukcji internetowych

Wrocław, 15 maja 2007 roku -- Sello to nowy produkt firmy InsERT, który w znacznym stopniu ułatwia sprzedaż na aukcjach internetowych. Wszechstronne narzędzie wspomaga obsługę aukcji na wszystkich etapach: od wystawiania towarów, przez kontakty z klientami, po wysyłanie paczek, rozliczanie transakcji i zarządzanie komentarzami.

Program przeznaczony jest zwłaszcza dla tych, którzy wystawiają wiele towarów jednocześnie - umożliwia szybkie przygotowywanie serii aukcji i śledzenie ich przebiegu.

Obecna wersja wspiera obsługę aukcji w serwisie Allegro.pl i jego zagranicznych odpowiednikach. Program może pracować samodzielnie lub współpracować z popularnym systemem sprzedaży Subiekt GT.

"Sello powstało jako odpowiedź na zapotrzebowanie milionów osób, które handlują w polskich serwisach internetowych. Wiele z nich przeprowadza dziesiątki aukcji miesięcznie. Także firmy chcą mieć możliwość szybkiego wystawienia towaru na aukcjach. Obu tym grupom dedykujemy Sello" - powiedział Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Insercie.

Więcej informacji o programie na stronie https://www.sello.pl, z której można pobrać bezpłatną wersję beta.

Logotyp oraz wizerunek diabełka Sello można pobrać na stronie z wizerunkami programów.

InsERT Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Do chwili obecnej InsERT sprzedał ponad 280 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez firmę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »