InsERT S.A.

Sello - diabelnie dobry program do obsługi aukcji - już w sprzedaży!

Wrocław, 1 października 2007 roku -- InsERT Sp. z o.o. - producent oprogramowania dla firm - poinformował o rozpoczęciu sprzedaży Sello - wszechstronnego narzędzia wspomagającego sprzedaż w serwisach aukcyjnych. Program komunikuje się przez Internet z serwisami z rodziny Allegro.pl, wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach obsługi aukcji: od przygotowania i wystawienia, poprzez śledzenie sprzedaży, po obsługę transakcji z klientami. Pomaga śledzić płatności, przygotowywać paczki i wydruki. Posiada wbudowany moduł poczty internetowej, dzięki czemu wszystkie ustalenia z klientem znajdą się w jednym miejscu. Integracja Sello z wiodącym na rynku systemem sprzedaży Subiekt GT umożliwia sprawną i kompleksową obsługę przedsiębiorstwa.

Sello

"Sello powstało jako odpowiedź na zapotrzebowanie milionów osób, które handlują w polskich serwisach internetowych. Wiele z nich przeprowadza dziesiątki aukcji miesięcznie. Także firmy chcą mieć możliwość szybkiego wystawienia towaru na aukcjach. Obu tym grupom dedykujemy Sello" - powiedział Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Insercie.

Poniżej lista najważniejszych funkcji programu.

Sprawna obsługa aukcji

 • Obecna wersja Sello wspiera obsługę aukcji na Allegro.pl i jego zagranicznych odpowiednikach.
 • Dzięki zamieszczonym szablonom łatwo przygotujesz całą serię aukcji i stworzysz ich opisy.
 • Szybko sprawdzisz, które aukcje zostały zakończone.
 • Program pomoże przygotować paczki i stworzyć dla nich odpowiednie druki.
 • Podpowie, kto zalega z płatnością, a komu można już wysłać towar.

Ułatwione kontakty z klientami

 • Dzięki Sello kontakt z klientami będzie sprawniejszy na wszystkich etapach - od pierwszego pytania dotyczącego wystawianego produktu do zakończenia transakcji.
 • Program umożliwia szybkie tworzenie serii listów za pomocą szablonów i automatyczne generowanie i wysyłanie wiadomości do kupujących (np. potwierdzenie otrzymania wpłaty, informacja o wysłaniu towaru itd.).
 • Wbudowany klient poczty e-mail przypisuje wiadomości do konkretnej aukcji.

Sprzedaż w zagranicznych serwisach

Za pomocą Sello możesz:

 • wystawiać towary również w zagranicznych odpowiednikach serwisu Allegro: www.aukro.cz, www.teszvesz.hu, www.aukro.ru oraz www.aukro.com.ua (wystarczy mieć konto na Allegro.pl);
 • przeliczać transakcje na inną walutę;
 • wystawić ten sam produkt we wszystkich wymienionych serwisach.

Współpraca z Subiektem GT

 • Sello może pracować samodzielnie lub współpracować z Subiektem GT, popularnym systemem sprzedaży firmy InsERT.
 • Towary z Subiekta GT możesz w łatwy sposób wystawiać na aukcjach internetowych za pomocą Sello i w ten sposób poszerzyć swój rynek zbytu.
 • W Subiekcie GT możesz wystawić zamówienia i dokumenty sprzedaży dla towarów sprzedawanych w Sello.
 • Subiekt GT pomoże usystematyzować Twoją sprzedaż internetową, ułatwi prowadzenie ewidencji sprzedaży, usprawni zarządzanie przedsiębiorstwem.

Zarządzanie komentarzami

Każdemu zależy na jak największej liczbie pozytywnych komentarzy. Zdarza się jednak, że odbiorca po otrzymaniu przesyłki nie wystawia opinii. Dzięki modułowi Komentarze szybko odnajdziesz takich klientów i będziesz mógł zachęcić ich do wyrażenia swojego zdania.

Roczny abonament Sello kosztuje 100 zł brutto, miesięczny - 10 zł brutto.

Więcej informacji o programie na stronie https://www.sello.pl - zapraszamy!

Maskotkę Sello, wizerunek pudełka oraz logotyp można pobrać na stronie z wizerunkami programów.

InsERT Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Do chwili obecnej InsERT sprzedał ponad 280 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez firmę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »