InsERT S.A.

Oprogramowanie InsERT GT standardem w szkołach ekonomicznych

Wrocław, 17 października 2007 roku -- Ministerstwo Edukacji Narodowej rozstrzygnęło przetarg na "Wyposażenie Centrum Kształcenia Ustawicznego, Centrum Kształcenia Praktycznego i Szkół Zawodowych w stanowiska do egzaminów zawodowych - Zawód nr 18 - Technik Ekonomista i Technik Rachunkowości". Komisja przetargowa wybrała oprogramowanie InsERT GT, w skład którego wchodzą: Subiekt GT (system sprzedaży), Rachmistrz GT (księga przychodów i rozchodów i system naliczania podatku zryczałtowanego), Gratyfikant GT (system kadrowo-płacowy) oraz Rewizor GT (system finansowo-księgowy).

Oprogramowanie InsERT GT trafi do 850 szkół, w których uczniowie będą poznawać tajniki oprogramowania dla firm i zdawać egzaminy końcowe w oparciu o Subiekta, Rachmistrza, Rewizora i Gratyfikanta.

"Wynik przetargu odbieramy jako naturalną kolej rzeczy - nasze oprogramowanie obecne jest na rynku od 15 lat, sprzedaliśmy w tym czasie ok. 300 tys. licencji. Od dziś młodzi adepci szkół ekonomicznych będą więc mieli okazję już w szkole poznać najpopularniejsze oprogramowanie dla firm. Z pewnością umiejętność obsługi programów z linii InsERT GT pozwoli im znaleźć w przyszłości interesującą pracę" - powiedział Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w InsERT Sp. z o.o.

W przetargu oprogramowanie InsERT GT zostało zaoferowane przez firmę MCSI Ltd. Sp. z o.o.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem: https://www.insert.com.pl/.

InsERT Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Do chwili obecnej InsERT sprzedał ponad 290 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez firmę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia.

Marketing & Consulting Service International Ltd. Sp. z o.o. świadczy usługi na każdym etapie realizacji projektu informatycznego, począwszy od doradztwa, aż po jego realizację. Firma działa na rynku informatycznym i telekomunikacyjnym od 1996 roku. Oferując najwyższej jakości usługi i produkty oraz przykładając dużą wagę do potrzeb Klientów, pozyskała grupę stałych, lojalnych odbiorców, którzy zaufali idei wspólnego rozwoju. Są wśród nich firmy dystrybucyjne i handlowe z sektora informatycznego i telekomunikacyjnego, banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne, sfera budżetowa.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »