InsERT S.A.

InsERT wkracza na rynek sprzedaży mobilnej

Wrocław, 6 lutego 2008 roku -- InsERT Sp. z o.o. - największy w kraju pod względem liczby sprzedanych licencji producent oprogramowania dla firm, włączył do oferty system mobilny Subiekt. Program umożliwia przedstawicielom handlowym sprzedaż towarów i zbieranie zamówień w terenie, współpracuje z systemem sprzedaży Subiekt GT. Pracuje na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Windows Mobile 5 lub 6, wyposażonych w ekran dotykowy.

mobilny Subiekt

"Od lat jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku systemów wspomagających sprzedaż. Dziś posiadamy także najpełniejszą na rynku ofertę. Dzięki naszym rozwiązaniom możliwa jest sprzedaż w sposób klasyczny w sklepach, hurtowniach (Subiekt GT), w sklepach internetowych (oscGT), na aukcjach internetowych (Sello), w terenie przez przedstawicieli handlowych (mobilny Subiekt). Firmy, decydując się na nasze rozwiązania, mają pewność, że do potencjalnych klientów mogą dotrzeć na wiele sposobów" - powiedział Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w InsERT Sp. z o.o.

mobilny Subiekt pozwala m.in. dodawać i edytować dane kontrahentów, wystawiać zamówienia, rachunki, faktury. Program komunikuje się przez internet z Subiektem GT znajdującym się w centrali firmy, pobierając z niego informacje o cenach towarów, stanach magazynowych, kontrahentach itp. Możliwa jest także praca w trybie offline, a po podłączeniu do internetu dane z obu programów są synchronizowane.

Zaletą mobilnego Subiekta jest przejrzysty interfejs zapewniający wygodną i szybką obsługę.

Do końca marca program można kupić za 650 zł (cena za jedno urządzenie).

InsERT Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swojej branży. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców. Do chwili obecnej InsERT sprzedał ponad 300 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez firmę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW InsERT Sp. z o.o. pod adresem: https://www.insert.com.pl/.

Materiały graficzne dla prasy

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »