InsERT S.A.

InsERT i Mio tworzą wspólną ofertę dla mobilnych handlowców

Wrocław, 18 lipca 2008 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla małego i średniego biznesu, we współpracy z Mio Technology - wiodącym dostawcą urządzeń PDA na świecie, wprowadza do oferty handlowej kompleksowe rozwiązanie umożliwiające sprzedaż towarów i usług w terenie: system mobilnego Subiekta wraz z urządzeniem PDA Mio DigiWalker A702.

Mio DigiWalker A702

Wspólna oferta Insertu i Mio to połączenie najlepszych rozwiązań z rynku oprogramowania dla firm i komputerów PDA. Bijący rekordy popularności system sprzedaży mobilnej Subiekt od dziś dostępny jest także w specjalnej ofercie z urządzeniem Mio DigiWalker A702, który poza obsługą programu daje do dyspozycji handlowcom nawigację GPS, aparat cyfrowy o wysokiej rozdzielczości, odtwarzacz multimediów z dużą wbudowaną pamięcią, urządzenie PDA i telefon najnowszej generacji. Dzięki temu połączeniu użytkownicy będą mogli bez przeszkód łączyć się z Subiektem GT w centrali firmy, pobierać i wysyłać cenne informacje, przeglądać dokumenty, wystawiać faktury itp.

"Zapotrzebowanie firm na rozwiązania mobilne wyraźnie rośnie. Tworząc ofertę z Mio pokazujemy, że koszt umobilnienia sprzedaży może być stosunkowo niewielki. Za wysokiej jakości oprogramowanie i zaawansowany technologicznie sprzęt firma zapłaci dziś ok. 1 800 zł netto. Konkurencyjne oferty, często prawie dwukrotnie wyższe, były nie do zaakceptowania przez małe firmy. Dziś trafiamy z naszymi rozwiązaniami pod biznesowe strzechy” - mówi Tomasz Sokolowski, dyrektor marketingu i sprzedaży, InsERT S.A.

"Uważnie obserwujemy obecne trendy rynkowe pragnąc oferować klientom rozwiązania optymalnie dopasowane do ich potrzeb. Urządzenia PDA są doskonałymi i stosunkowo niedrogimi narzędziami dla osób pracujących w terenie. Obecnie dzięki współpracy z firmą InsERT możemy jeszcze lepiej dotrzeć do klientów biznesowych poszukujących nie tylko urządzenia, ale pełnego, sprawdzonego i stabilnego rozwiązania. Współpraca Mio z Insertem ma charakter długoterminowy, co oznacza, że w przyszłości wprowadzane będą kolejne zestawy oparte o nowe urządzenia” - dodaje Artur Marcinkiewicz, Regional Sales Manager, Poland, Mio Technology.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 330 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Mio Technology jest liderem branży nawigacji satelitarnej i prowadzi działalność na Tajwanie, w Chinach, Japonii, Korei Południowej, Australii, Stanach Zjednoczonych i Europie. Oferta produktowa Mio obejmuje urządzenia do nawigacji osobistej (PND), urządzenia typu PDA oraz smartfony. Firma zatrudnia na całym świecie 2 000 osób, w tym ponad 1 200 pracowników działu badań i rozwoju pracujących nad wprowadzeniem na rynek najnowocześniejszych technologii związanych z mobilnym, cyfrowym stylem życia.

Kontakt dla prasy:

anna.janas [at] mio.com [user] Anna Janas
Mio Technology
tel. 22-544-07-65
faks 22-554-07-63
e-mail: anna.janas [at] mio.com

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »