InsERT S.A.

Sello podbija eBay

Wrocław, 3 września 2008 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla małego i średniego biznesu, wprowadza na rynek nową wersję Sello - popularnego systemu umożliwiającego sprzedaż na aukcjach internetowych. Oprócz dotychczasowej współpracy z serwisami rodziny Allegro program zyskał również możliwość wystawiania towarów na największej światowej platformie aukcyjnej - eBay.

Sello

Poza całą gamą nowych funkcji i ulepszeń najnowsza wersja Sello (1.2.0), otwiera użytkownikom największe rynki świata. Umożliwia sprawną obsługę sprzedaży już w siedmiu krajach - Polsce, Anglii, USA, Niemczech, Czechach, Rosji i Węgrzech przy wykorzystaniu najbardziej popularnych serwisów - Allegro oraz eBay. Program przeznaczony jest zwłaszcza dla tych użytkowników, którzy wystawiają wiele towarów jednocześnie - umożliwia szybkie przygotowanie serii aukcji i śledzenie ich przebiegu.

"Popularność Sello wśród użytkowników Allegro skłoniła nas do postawienia kolejnego kroku na rynku serwisów aukcyjnych. Tym razem otwieramy użytkownikom Sello możliwość sprzedaży na polskim i światowych rynkach eBay'a. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że dzięki integracji Sello i Subiekta GT, już wkrótce będziemy mogli zaobserwować falę aukcji wystawianych na eBay przez użytkowników Subiekta, który od lat jest najpopularniejszym systemem sprzedaży w Polsce" - mówi Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży, InsERT S.A.

"Cieszymy się ze współpracy z Sello. Dzięki niej nowi sprzedawcy otrzymają dostęp do ogromnego rynku zbytu, który liczy ponad 80 milionów aktywnie kupujących i będą mogli dołączyć do grona polskich eksporterów, którzy z powodzeniem sprzedają przez eBay do największych rynków zagranicznych, takich jak: Stany Zjednoczone, Niemcy i Wielka Brytania. Jest to tym bardziej opłacalne teraz, kiedy eBay uatrakcyjnił cennik, zachęcając do wystawienia większej liczby przedmiotów" - mówi Marcin Szałek, dyrektor ds. strategii i rozwoju biznesu, eBay Polska.

Sello to wszechstronne narzędzie wspomagające sprzedaż w serwisach aukcyjnych. Zainstalowane na komputerze komunikuje się przez Internet z serwisami z rodziny Allegro oraz eBay, wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach obsługi aukcji: od przygotowania i wystawienia, poprzez śledzenie sprzedaży, po obsługę transakcji z klientami. Pomaga śledzić płatności, przygotowywać paczki i wydruki. Posiada wbudowany moduł poczty internetowej i Strefę Sello - oparty na stronach WWW system komunikacji z klientem. Integracja Sello z wiodącym na rynku systemem sprzedaży Subiekt GT umożliwia sprawną i kompleksową obsługę przedsiębiorstwa.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 330 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

eBay Inc. został założony w 1995 roku. Każdego dnia łączy setki milionów ludzi na całym świecie. Realizuje to poprzez udostępnienie różnorodnych platform internetowych dla globalnego handlu, płatności i komunikacji. W skład grupy eBay Inc. wchodzą między innymi takie serwisy jak eBay, PayPal, Skype, Shopping.com i inne. Główna siedziba firmy mieści się w San Jose w Kalifornii. W Polsce eBay działa od 2005 roku dając Polakom możliwość uczestniczenia w globalnym, jak i lokalnym, handlu.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »