InsERT S.A.

InsERT szkoli partnerów przez Internet

Wrocław, 4 lutego 2009 roku -- InsERT S.A. - lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm rozpoczął szkolenia i egzaminowanie partnerów z wykorzystaniem zaawansowanego systemu e-learningowego.

Egzaminowanie w nowej formie realizowane jest w wybranych ośrodkach szkoleniowych - Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Partnerów Insertu oraz w Centrum Szkoleniowym InsERT, skąd komputery osób przystępujących do egzaminu łączą się z centralnym serwerem obsługującym system szkoleniowy. Nowo wdrożony program e-learningowy umożliwia partnerom zdalny dostęp do swojego profilu z każdego miejsca i w dowolnym czasie. Mogą sprawdzać w nim historię swoich egzaminów, generować informacje o terminach przyszłych egzaminów oraz sprawdzać swoje wyniki. System gwarantuje partnerom również natychmiastową ocenę pracy tuż po zakończonym egzaminie, a także odpowiednio wczesne przypominanie pocztą elektroniczną o zbliżającym się terminie wygaśnięcia ich kompetencji Dyplomowany Serwisant InsERT (tytuł ważny jest przez rok od daty egzaminu). Aktualnie system wykorzystywany jest do celów egzaminacyjnych, ale już wkrótce InsERT zaoferuje pierwsze zdalne szkolenia dla Partnerów Handlowych InsERT. Dostawcą rozwiązania e-learningowego jest firma 4system.

"Posiadamy jedną z największych na rynku, liczoną w tysiącach firm, sieć Partnerów. Wprowadzając system e-learningowy chcieliśmy ułatwić resellerom dostęp do wiedzy o naszych systemach, a firmom wdrożeniowym umożliwić szybkie potwierdzenie kompetencji i uzyskanie tytułu Dyplomowanego Serwisanta InsERT" - mówi Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży InsERT S.A.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 340 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »